کد خبر: ۲۰۱۸۰
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸ - ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 20
سرگرم شدن زن جوان با تلفن همراهش در مترو موجب شد تا دختر خردسالش به طرز وحشتناکی به زیر قطار سقوط کند.
به گزارش تابناک :سرگرم شدن یک زن جوان با تلفن همراهش در یکی از ایستگاه های متروی چین موجب شد تا جان دختر به طرز وحشتناکی در معرض خطر قرار بگیرد. این زن که بیشتر از آنکه حواسش به دختر خردسالش باشد حواسش به تلفن همراهش بود زمانی متوجه در خطر قرار گرفتن دخترش شد که فریادهای او را از زیر قطار حاضر در ایستگاه شنید.

در این حادثه که دیروز در یکی از ایستگاه های متروی پکن رخ داد ناگهان این دختر خردسال به داخل شکاف بین واگن قطار و سکوی ایستگاه سقوط کرد. این در حالی بود که این قطار قرار بود لحظاتی بعد ایستگاه را به مقصد ایستگاه بعدی ترک کند.

در ویدئویی که منتشر شده است این مادر مضطرب و نگران را در حالی که تلاش می کند تا دخترش را از طریق شکاف بین قطار و سکو از زیر قطار بیرون بکشد نشان می دهد. خوشبختانه بلافاصله ماموران حاضر در ایستگاه قطار وارد عمل شدند و توانستند این دختر را از زیر قطار بیرون آورند. در این ویدئو مشاهده می شود یکی از ماموران در حالی که دست خود را به سمت دختر دراز می کند موفق می شود تا پیش از وقوع حادثه ای تلخ جان او را نجات دهد. خوشبختانه در این حادثه به هیچ فردی آسیبی وارد نشد. همچنین بنا به گزارش یکی از رسانه های چین این حادثه موجب تاخیر در حرکت قطار نشد.

گفتنی است؛ در حالی این حادثه با پایانی خوش همراه بود که در حوادث مشابه دیگری که در گذشته رخ داده بود عده ای از معتادان به تلفن همراه کشته یا به شدت زخمی شده بودند. در یکی از این حوادث چندی پیش یک مرد جوان چینی که مشغول بازی با تلفن همراه خود حین رانندگی بود دچار جراحت شدید شد. یک میله فلزی از قسمت بالای سینه این مرد جوان وارد بدن او شد و او را دچار جراحت شدید کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار