کد خبر: ۳۲۱۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۹ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 July 30

ارزهای دیجیتال، راهکاری ضد تورمی و پربازده در سال 2020

ارزهای دیجیتال، راهکاری ضد تورمی و پربازده در سال 2020


امروزه با توجه به شرایط اقتصادی ایران تمام مردم به دنبال حفظ ارزش دارایی های خود و به دست آوردن بازده  بیشتر از تورم هستند. در حال حاضر بازارهایی که به عنوان اهداف اولیه سرمایه گذاری انتخاب می‌شوند مربوط به طلا، دلار، بازار سرمایه، مسکن و برخی کالاهای سرمایه ای است. هر چند سرمایه گذاری در ارز دیجیتال نیز یک روش مناسب برای سرمایه گذاری است که کمتر کسی در مورد آن می‌داند اما در این راه تیم مشاوره خرید ارز دیجیتال بینوست می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین سود را داشته باشید.

اما به طور کلی درایورهای افزایش قیمت در تمام این بازارها( علاوه بر بازار  ارز دیجیتال) به جز بازار سرمایه متاثر از تورم یا انتظارات تورمی و میزان بازدهی بازارهای موازی است، اما در بازار سرمایه ما با مولفه های دیگری مانند بازدهی کسب و کار، میزان عرضه و تقاضا برای یک سهام نیز مواجه هستیم .

 این مولفه‌ها می‌تواند تاثیر گذاری بیش از تورم داشته باشد و و امروزه بیشترین میزان جذب نقدینگی توسط همین بازار صورت میگیرد همچنین حجم سرمایه قابل توجهی وارد این بازار شده  و  در نهایت بازدهی قابل توجهی نیز از این بازار به دست آمده است.

ارزهای دیجیتال، راهکاری ضد تورمی و پربازده در سال 2020

 نکته قابل توجه درمورد بازار سرمایه در ایران میزان تاثیرپذیری بازار از سیاست های دولتی برای پشتیبانی و پایدار نگه داشتن آن است.

همین مولفه موجب می‌شود تا بازار همواره از تحلیل های فاندامنتال پیروی نکند و امکان بازی با بازار توسط سیاست های دولتی وجود دارد.

بر اساس تمام این موارد مطرح شده یکی از گزینه های جذاب برای سرمایه گذارهای حرفه ای، سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی خارجی است که  این بازارها هم به مراتب بازدهی بالاتری نسبت به بازارهای داخلی دارد (تاثیر و کنترل پذیری از دولت کم است) و تحلیل های فاندامنتال در این بازارها به خوبی می‌تواند تصمیم سازی کند. علاوه بر بازدهی بازارهای مالی خارجی به دلیل اینکه دارایی ها تبدیل به سایر ارزها شده است، ضریب تبدیل دلار به ریال در آنها وجود دارد و از این نظر نیز همواره مساوی یا بیشتر از تورم ایران، ارزش دارایی رشد می‌کند. اما دستیابی به این نوع از سرمایه گذاری به دلیل تحریم های صورت گرفته ناممکن یا بسیار سخت شده است زیرا سرمایه گذار باید ماهیتی حقیقی / حقوقی معتبر در کشور مقصد داشته باشد.

ولی راهکار جایگزینی وجود دارد که نه تنها بازدهی بالاتری نسبت به بازارهای مالی بین المللی ایجاد می‌کند بلکه در طول 3 سال اخیر از هر دارایی و بازاری در هر کجای دنیا بازدهی به مراتب بالاتر ایجاد کرده است. سرمایه گذاری در کسب و کارهای واقعی غیر متمرکز یا همان سرمایه گذاری در ارز دیجیتال است.

در سال های اخیر با توجه به رشد بازار رمز ارزها و به بلوغ رسیدن کسب و کارهای غیر متمرکز ارزهای دیجیتال دارای پشتوانه، کسب و کارهای زیادی ایجاد شده است که ارزش آنها براساس میزان کارایی کسب و کار (تحلیل فاندامنتال) و میزان علاقه مندی افراد تغییر می‌کند.

 بسیاری از افراد به واسطه آشنا شدن و یا شنیدن درمورد بازدهی های بیت کوین بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده و  وارد این بازار شده اند ولی امروزه ارزهای جایگزین زیادی برای بیت کوین وجود دارد که بازدهی های خیلی بالاتر و بهتری نسبت به آن ایجاد می‌کند.

ارزهای دیجیتال، راهکاری ضد تورمی و پربازده در سال 2020

در دو سال اخیر بزرگانی از بازار سرمایه گذاری سنتی وارد بازار رمز ارزها شده اند و از ابعادی مختلف این ارزهای دیجیتال را بازاری مناسب برای سرمایه گذاری دانسته اند. در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری grayscale یکی از صندوق های سرمایه گذاری است که فعالیت زیادی در بازار رمز ارزها دارد و در 12 ماه گذشته بیش از 1 میلیارد دلار از مشتریان خود دریافت کرده است یا JP Morgan به عنوان یکی از بزرگترین Investment banking در آمریکا دید منفی که در گذشته به بیت کوین داشته را تغییر داده و بیت کوین را یک دارایی با ارزش برای سرمایه‌گذاری بلند مدت معرفی کرده و حتی Tudor hedge fund با بیش از 22 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، به عنوان یک شرکت پوشش ریسک که در انتخاب دارایی های خود بسیار سخت گیر است، بیت کوین را به عنوان یکی از دارایی های ضد تورمی معرفی کرده و برای تقابل با تورمی که در دنیا اتفاق خواهد افتاد بیت کوین را به عنوان یکی از مهمترین دارایی ها و هدف سرمایه گذاری خود می‌داند. پس همان طور که می‌بینید سرمایه گذاری بر روی بیت کوین سود بسیار بیشتری نسبت به سرمایه گذاری بر روی دلار و خانه خواهد داشت.

ارزهای دیجیتال، راهکاری ضد تورمی و پربازده در سال 2020 

بازارسرمایه گذاری ارز دیجیتال با وجود بازدهی بسیار بالایی که دارد برای افرادی که آشنایی با  این بازار ندارند و نیازمندی های ورود به این بازار را رعایت نمی‌کنند ریسک بزرگی را ایجاد می‌کند و ممکن است افرادی به خاطر عدم آگاهی و آشنایی با بازار، سرمایه خود را از دست بدهند. به همین دلیل افرادی که با دنیای ارزهای دیحیتال آشنایی ندارند برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال باید با یک تیم حرفه‌ای در این حوزه مشورت کنند که یکی از بهترین تیم‌ها برای مشاوره خرید ارز دیجیتال بینوست است. بینوست می‌تواند به شما کمک کند تا براساس شخصیت و هدفی که دارید بهترین سرمایه گذاری را داشته باشید.

مشکلات متداولی در این بازار برای افراد غیر حرفه ای ایجاد می‌شود مثلا فردی تنها بر اساس تحلیل های غیر تخصصی و معرفی افراد غیر متخصص، سبدی از دارایی ها را ایجاد می‌کند که بازدهی منفی دارد و رشد خود را قبلا داشته  است یا بر اساس تحلیل های فاندامنتال دارای مشکلاتی است که افراد غیر متخصص از آن آگاهی ندارند و یا  این که به خاطر رعایت نکردن ماهیت غیر ایرانی تمام دارایی های آنها بلوکه شده است( به دلیل تحریم‌های ایران) یا امینت حساب های کاربری خود را به خوبی پیاده سازی نکرده اند و بخشی از داریی خود را از دست داده اند.

تیم متخصص بینوست سالهاست در بازارهای مالی و ارز دیجیتال فعال است، مهمترین ارزهای دیجیتال و کسب و کارهای پشتیبان آن را بر اساس تحلیل های بنیادی دسته بندی کرده است و بنابر میزان ریسک پذیری و بازدهی مورد نظر به مشتریان خود بهترین سبد ارزهای دیجیتال را معرفی می‌کند تا هر سرمایه گذار سبد سرمایه گذاری را بنابر سلایق خود از بین برترین رمز ارزها انتخاب کند .

از طرف دیگر بینوست بنابر همکاری که باشرکت های بین المللی معتبر حوزه سرمایه گذاری دارد، ریسک های هویت ایرانی خود را از بین برده و ریسک بلوکه شدن دارایی ها را به صفر رسانده است.

 

تیم بینوست برای افزایش اطمینان خاطر و امنیت کاربران خود، پیاده سازی اولیه کیف پول الکترونیکی مشتریان خود را انجام می‌دهد تا نگرانی در مورد امنیت دارایی ها برای آنها وجود نداشته باشد.

بینوست به عنوان مرجع تخصصی مشاوره خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال  توانسته اطمینان بیش از 20 شرکت را به خود جلب کند تا مشاوره و مدیریت سرمایه گذاری آنها را به عهده بگیرد و بازدهی چندین برابر بازارهای داخلی ایجاد کند و ریسک های محیطی را برای مشتریان خود به صفر برساند.

به همین دلیل اگر به دنبال این هستید که بدانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2020 چیست، باید با تیم بینوست تماس بگیرید، بینوست می‌تواند به شما کمک کند تا براساس سرمایه‌ی خود بر روی پر بازده‌ترین ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید.

ارسال نظر
Array
جدیدترین اخبار