کد خبر: ۳۱۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۲ - ۲۱ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 11
تنها 2 ماه تا معرفی رسمی نسل جدید آیفون‌های 12 اپل فاصله داریم و تا به امروز شاهد انتشار اطلاعات مختلفی از مشخصات ظاهری و فنی آن‌ها بودیم. حال یکی از کانال‌های فعال یوتیوب به ماکت شبیه سازی شده آیفون‌های 12 دسترسی پیدا کرده از این گوشی‌ها را از نظر ابعاد با نسل‌های قبلی گوشی آیفون مقایسه کرده است.
به گزارش آی تابناک : تنها 2 ماه تا معرفی رسمی نسل جدید آیفون‌های 12 اپل فاصله داریم و تا به امروز شاهد انتشار اطلاعات مختلفی از مشخصات ظاهری و فنی آن‌ها بودیم. حال یکی از کانال‌های فعال یوتیوب به ماکت شبیه سازی شده آیفون‌های 12 دسترسی پیدا کرده از این گوشی‌ها را از نظر ابعاد با نسل‌های قبلی گوشی آیفون مقایسه کرده است.

بدون شک تفاوت‌های زیادی میان محصول نهایی و ماکت شبیه سازی شده آیفون‌های 12 وجود خواهد داشت، اما این ماکت‌ها از نظر ابعاد مشابه نسخه نهایی هستند و می‌توانند تا حد زیادی ما را به محصول نهایی آشنا کنند. یکی از بزرگ‌ترین تغییرات ایجاد شده در طراحی آیفون‌های 12 استفاده از لبه‌های تخت مانند نسل‌های گذشته است.

به لطف لبه‌های تخت نگه داشتن گوشی در دست راحت‌تر می‌شود و امکان سر خوردن کمتر می‌شود. اپل نسل جدید تبلت آیپد پرو را به طراح مشابه عرضه کرده و لبه‌های بدنه آن را از حالت خمیده به تخت تغییر داده است. در این ویدئو شاهد سه مدل آیفون 12 (5.4 اینچ)، آیفون 12 پرو (6.1 اینچ)، آیفون 12 پرو مکس (6.7 اینچ) هستیم. توجه داشته باشید که ماژول دوربین نسخه نهایی آیفون‌های 12 با ماژول‌های به کار رفته در ماکت‌های شبیه سازی شده تفاوت بسیاری دارند.

در این ویدئو خبری از نسخه آیفون 12 مکس نیست، اما گفته می‌شود که این نسخه از نظر ابعاد هیچ تفاوتی با آیفون 12 پرو ندارد و به صفحه نمایش 6.1 اینچی مجهز شده است. در این ویدئو آیفون 12 از نظر ابعاد با آیفون‌های SE سال‌های 2016 و 2020 مقایسه شده است و به طور قطع می‌توانیم بگوییم که نسخه 5.4 اینچی آیفون‌های جدید طرفداران بسیار زیادی خواهد داشت زیرا اکثر کاربران با آیفون‌های بزرگ رابطه خوبی ندارند.

طراحی نسخه 5.4 اینچی آیفون 12 ترکیبی از گوشی آیفون SE سال 2016 و نسخه معرفی شده در سال 2020 است. در سال‌های اخیر اکثر طرفداران آیفون منتظر یک گوشی کوچک با صفحه نمایش یکدست و بدون حاشیه بودند؛ حال اپل قصد دارد تا با عرضه آیفون 12 این آرزو بزرگ را برآورده کند. اخیراً برخی از منابع خبری به استفاده از درگاه USB-C در آیفون‌های 12 اشاره داشتند اما در ماکت‌های شبیه سازی شده همچنان شاهد استفاده از درگاه لایتنینگ هستیم.


منبع : شهر سخت افزار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار