کد خبر: ۸۸۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۴ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 2017 May 18
چهارشنبه شب، کنفرانس گوگل I/O برگزار شد و این غول دنیای فناوری در جریان آن اعلام کرد که در حال حاضر بیش از دو میلیارد گوشی اندرویدی فعال در دنیا وجود دارد.

به گزارش آی تابناک : به نقل از فون آرنا مثل همیشه رویداد بزرگ گوگل یعنی I/O با یک سخنرانی مهم برگزار شد؛ جایی که مهم‌ترین اتفاقات در سال گذشته و مهم‌ترین برنامه‌های پیش روی این شرکت بزرگ دنیای فناوری در آن تشریح می‌شود. ساندار پیچای (Sundar Pichai)، مدیرعامل اجرایی گوگل بر روی صحنه آمد تا هیجان خود در مورد این که اکنون چه تعداد گوشی اندرویدی در سراسر جهان فعال است را با دیگران به اشتراک بگذارد.

گوشی اندرویدی

تعداد گوشی اندرویدی در جهان معادل یک چهارم جمعیت کل دنیاست

به گفته ساندار پیچای، سیستم عامل گوگل اکنون در بیش از 2 میلیارد گوشی هوشمند در سراسر جهان به کار رفته است. این تعداد، معادل سه برابر کل جمعیت ایالات متحده آمریکا و بیش از یک چهارم جمعیت کل جهان است؛ بنابراین می‌توان آن را یک شاهکار به تمام معنا دانست و این غول دنیای فناوری حق دارد دستیابی به این آمار فوق‌العاده را جشن بگیرد. هم‌اکنون ما مشتاقانه منتظر ارائه اطلاعات بیشتر در مورد تحولات آینده سیستم عامل اندروید و گوشی های اندرویدی هستیم.۲۰ میلیون تن زباله در سال نتیجه فرهنگ غلط و نبود مدیریت است

چالش های اقتصاد ایران در سال ۹۶

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار