کد خبر: ۸۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۴ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 2017 May 15
رییس استودیو ۳۴۳ اینداستریز چند روز پیش از سمت خود کناره‌گیری کرد و حال رییس جدید این استودیو معرفی شده است.

به گزارش آی تابناک : به نقل از GAMESPOT چند روز پیش خواندید که دن ایوب، رییس استودیو ۳۴۳ اینداستریز، از سمت خود کناره‌گیری کرد و به تیم Mixed Reality مایکروسافت پیوست. حال در جدیدترین اخبار بازی، رییس جدید استودیو سازنده سری Halo معرفی  شده است.

کریس لی، عضو با سابقه و قدیمی کمپانی مایکروسافت، جایگزین ایوب در سمت ریاست ۳۴۳ اینداستریز شده است. لی پیش از این به عنوان تهیه‌کننده اجرایی روی ساخت بازی Halo 5: Guardians نظارت داشت و تهیه‌کننده اصلی بازی Halo 4 بود. وی همچنین روی بازی‌های پیشین این مجموعه از جمله Halo: Reach و Halo 3: ODSTT نیز کار کرده است. وی اخیرا به عنوان رییس بخش بازی‌های شوتر اول‌شخص استودیو ۳۴۳ اینداستریز منصوب شده بود و حال ریاست کلی این استودیو را برعهده گرفته است.

لی در سال ۲۰۰۳ وارد شرکت مایکروسافت شد و یک سال بعد هم وارد بخش بازیسازی این کمپانی شد و وظیفه آزمایش کردن ساخته‌های آن را عهده‌دار شد.

در دیگر اخبار مرتبط با سری هیلو، چندی پیش سازندگان بازی تایید کردند که قرار نیست بازی Halo 6 در جریان E3 2017 معرفی شود.۲۰ میلیون تن زباله در سال نتیجه فرهنگ غلط و نبود مدیریت است

چالش های اقتصاد ایران در سال ۹۶

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار