کد خبر: ۸۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۳ - ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 2017 May 09
کاربران نسخه مبتنی بر مرورگر موبایل شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانند به راحتی تصاویر و عکس های خود را از این طریق نیز با دوستان خود به اشتراک بگذارند.
به گزارش آی تابناک؛ در آخرین به روز رسانی نسخه مبتنی بر مرورگر شبکه اجتماعی اینستاگرام، کاربران می توانند تصاویر خود البته بدون امکان استفاده از فیلترهای ویرایش عکس اینستاگرام، از طریق مرورگر بارگذاری کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. تا پیش از این کاربران این شبکه اجتماعی در صورت استفاده از آن از طریق مرورگر قادر به آپلود کردن و به اشتراک گذاری تصاویر نبودند و تنها می توانستند تایم لاین، تصاویر به اشتراک گذاشته شده از طرف دوستان خود و مدیریت حساب کاربری خود را از طریق مرورگر ببینند و انجام دهند.  در واقع کاربران برای دسترسی به امکان به اشتراک گذاری تصاویر، باید از اپلیکیشن این شبکه اجتماعی استفاده می کردند. اما با توجه به تمام تغییرات اعمال شده کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت اینستاگرام از طریق مرورگر تلفن هوشمند خود به راحتی تصاویر خود را آپلود رده و با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

البته این تمام ماجرا نیست. از آن جایی که آی پد به عنوان یک دستگاه موبایل شناخته می شود بنابراین کاربران می توانند از طریق مرورگر تبلت اپل که همان آی پد است، تصاویر خود را نیز در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند. در واقع کاربران دیگر نیازی به استفاده از آیفون به جای آی پد برای به اشتراک گذاری تصویر در حساب کاربری اینستاگرام خود از طریق مرورگر ندارند و مستقیماً می توانند این کار را از طریق مرورگر نصب شده بر روی آی پد نیز انجام دهند.

هر چند این قابلیت برای کاربران بسیار جذاب و خاص است اما باید به چند نکته توجه کرد. مهم ترین نکته این است که در صورتی که کاربر بخواهد از طریق مرورگر موبایل تصویری را در شبکه اجتماعی اینستاگرام آپلود کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارد، امکان استفاده از فیلترهای ویرایش عکس منحصر به فرد اینستاگرام را ندارند. دومین نکته این است که امکان مشاهده استوری دوستان از طریق مرورگر موبایل برای کاربران فراهم نیست و همچنین کاربران امکان ارسال پیام برای دوستان خود از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام بر روی مرورگر موبایل را ندارند. در واقع این دو قابلیت آخر یعنی مشاهده استوری دوستان و همچنین ارسال پیام برای دوستان تنها از طریق اپلیکیشن رسمی برای کاربران در دسترس اند.

اما قابلیت دیگری که کاربران برای دسترسی به آن حتماً باید از اپلیکیشن رسمی اینستاگرام استفاده نمایند امکان به اشتراک گذاری ویدیو ها است. هر چند گفته می شود در آینده نزدیک این قابلیت نیز به نسخه تحت مرورگر موبایل این شبکه اجتماعی افزوده خواهد شد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار