تاریخ انتشار: ۱۵:۴۱ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 February 08
کارل بیس»/ Carl Bass مدیر اجرایی کمپانی Autodesk (توسعه‌دهنده اتوکَد) پس از دیکتاتور خواندن ترامپ از سمت خود کنار گذاشته شد.

کنار گذاشته شدن یا اخراج ؟ مدیری که از ترامپ انتقاد صریح کرد

به گزارش آی تابناک  وی در مصاحبه با «سارا لیسی» خبرنگار سایت خبری پاندودیلی ضمن انتقاد صریح از ترامپ گفت رفتارش مابین یک دیکتاتور و مدیر یک بیزینس کوچک است!

اتودسک کمپانی معروف و مالک نرم‌افزار اتوکد است و کارل از سال 1993 با این کمپانی در سمت‌های مختلف کار می‌کرده است (از سال 2006 مدیر اجرایی شد) و حالا پس از انتقادات صریح از ترامپ و سیاست‌های ضد مهاجرتی‌اش مورد غضب واقع‌شده است.

هرچند وی پیش‌تر قصد بازنشستگی هم داشته، اما اصرار سهامداران و هیئت‌مدیره به راین بود که وی همچنان در سمت مدیر اجرایی باقی بماند.

فعلاً وی در کنار «عمار هانسپال» و «اندرو آناگنوست» به‌عنوان مدیران ارشد اجرایی به دنبال یافتن مدیر اجرایی جدید برای اتودسک هستند.

گفتنی است مدیران گوگل و نتفلیکس و ... از سیاست‌های ترامپ انتقاد کرده‌اند اما ظاهراً جملات تند کارل علیه شخصیت ترامپ باعث این کنار گذاشتن از کمپانی معروفی شده که حداقل 18 میلیارد دلار می‌ارزد.

دفتر مرکزی اتودسک در سن رافائل کالیفرنیا قرار دارد و 9 هزار نفر برای آن کار می‌کنند. درآمد این کمپانی در سال 2014 بیش از 2.5 میلیارد دلار اعلام شد.

کارل بیس اعلام کرد اینک وقت زیادی دارد تا با ربات های ساخت خود بازی کند و در کنار خانواده باشد.


منبع : خبر آنلاین
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار