کد خبر: ۶۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۸ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 February 07
لرینسر یکی از تیونرهای مشهور آلمانی است که از سال ۱۹۷۷ کار خود را آغاز کرده است. این تیونر این بار روی یکی از خودروهای هم‌وطن خود تیونینگ انجام داده است

تمایز چشمگیر مرسدس بنز کلاس E ۲۰۱۷ لرینسر با سری های c و s


به گزارش آی تابناک 
:درصورتی‌که نمای ظاهری مرسدس بنز کلاس E برای شما کمی کسل‌کننده شده است، سراغ تیونینگ لرینسر را بگیرید تا به کمک شما بیاید. در حالی که برخی از منتقدان خودروهای مرسدس بنز بر این باورند که تمایز چشمگیری میان کلاس E و کلاس‎های C و S حداقل از لحاظ دیداری وجود ندارد، با سپردن خودرو به دست تیونر مشهور به نام لرینسر این مشکل به‌طور کامل مرتفع می‌شود.

این خودرو در اصل شبیه کلاس E است؛ ولی تفاوت‌های اندکی با نمونه اصلی کلاس E دارد، مخصوصاً زمانی که با ورژن E50 مقایسه شود. لرینسر با اضافه کردن تکه‎های فیبر کربن و تغییر در رینگ این خودرو که از نوع RS11 فورج است، ظاهر ویژه‎ای به مرسدس بنز کلاس E بخشیده است.

لرینسر علاوه بر تغییرات ظاهری، به‌روزرسانی‌هایی در قسمت توان و عملکرد خودرو انجام داده است. در حالی که نمونه کارخانه‌ای مرسدس بنز AMG E43 4MATIC حداکثر توان خروجی آن ۴۰۰ اسب بخار است، لرینسر در مدل E50 ارتقاء ۴۰ اسب بخاری به ارمغان آورده است که در نهایت توان خروجی حداکثر خودرو به ۴۴۰ اسب بخار رسیده است.


تمایز چشمگیر مرسدس بنز کلاس E ۲۰۱۷ لرینسر با سری های c و sتمایز چشمگیر مرسدس بنز کلاس E ۲۰۱۷ لرینسر با سری های c و s
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار