کد خبر: ۶۰۵۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۷ - ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 14
مترجم گوگل یکی از اولین ابزار‌هایی است که برای ترجمه کردن زبان‌های مختلف، در ذهن بسیاری از کاربران حضور دارد.
به گزارش آی تابناک:اما مایکروسافت هم در این راه قرار گرفته و ابزار مترجم اختصاصی خودش را دارد. اخیرا قابلیت جدیدی هم به این مترجم اضافه شده که توسط آن کاربران می‌توانند به صورت زنده و همزمان از این مترجم استفاده کنند.

نحوه کار این قابلیت به این صورت بوده که همه افرادی که با زبان‌های مختلف می‌خواهند با هم صحبت کنند، این اپ را نصب می‌کنند و مترجم به صورت زنده و همزمان با شروع صحبت کردن توسط هر شخص، به ترجمه می‌پردازد. تا پیش از این ترجمه زنده تنها توسط اشخاص مترجم صورت می‌گرفت. به گفته مایکروسافت تعداد ۱۰۰ کاربر می‌توانند به طور همزمان از این اپ استفاده و با زبان خودشان شروع به حرف زدن بکنند.

کاربران اندرویدی و ویندوزی به راحتی و بدون کوچک‌ترین محدودیتی می‌توانند از این اپ استفاده کنند. این ویژگی کمک می‌کند تا افراد با زبان‌های مختلف بتوانند به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند و مشکلی هم در زمینه زمان و مدیریت آن نداشته باشند.

همچنین این اپ برای کاربران گجت‌های پوشیدنی اندرویدی قابل دسترس خواهد بود. اگر چنین قابلیتی را تاکنون بر روی این اپ مشاهده نکرده‌اید، آخرین نسخه از آن را نصب کنید.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار