کد خبر: ۵۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۰ - ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 07
مدیران شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس اینستاگرام از ارائه خدمات جدید به کاربران در بخش نظرات و حریم شخصی خبر داده اند.
سومین به روز رسانی اینستاگرام در سه ماهه اخیر

به گزارش آی تابناک
: این سومین بار در سه ماهه اخیر است که اینستاگرام تغییرات تازه ای در شبکه اجتماعی خود اعمال کرده تا امنیت کاربران خود را ارتقا بخشد و مانع از تشدید مزاحمت های مجازی شود.

از جمله این به روزرسانی ها می توان به امکان غیرفعال کردن اظهارنظر در برخی پست های خاص، حذف ساده تر حساب های تعقیب کننده خصوصی و ارسال گزارش ناشناس در مورد پست های ارسالی نامناسب اشاره کرد.

همچنین کاربران به زودی خواهند توانست با اعمال این تغییرات برای همه کاربران نظرات ارسالی در پای هر مطلب ارسالی یا پست را لایک بزنند. خدماتی که مدتهاست در دیگر شبکه های اجتماعی محبوب ارائه می شود.

غیرفعال کردن ارسال نظر در پای پست های اینستاگرام احتمالا با استقبال گسترده کاربران و به خصوص کاربران مشهور مواجه می شود که در برخی مواقع با هجوم سازمان یافته دیگر کاربران و ارسال انبوه نظرات توهین آمیز مواجه می شوند. کاربران برای دسترسی به این خدمات باید به بخش تنظیمات پیشرفته یا Advanced Settingsمراجعه کرده و گزینه Turn Off Commenting را انتخاب کنند و سپس با مراجعه به پست مورد نظر آن را اعمال کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار