کد خبر: ۳۱۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۴ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 28
به احتمال زیاد در جریان ماجرای کنسرت آنلاین اخیر همایون شجریان و انتقادهای فراوانی که از سوی کاربرانی که موفق به تماشای آن نشده‌ بودند، ایرانسل با ارسال اطلاعاتی اعلام نموده که وضعیت ارائه خدمات به کاربران در زمان برگزاری کنسرت به چه صورت بوده است.
به گزارش آی تابناک : به احتمال زیاد در جریان ماجرای کنسرت آنلاین اخیر همایون شجریان و انتقادهای فراوانی که از سوی کاربرانی که موفق به تماشای آن نشده‌ بودند، ایرانسل با ارسال اطلاعاتی اعلام نموده که وضعیت ارائه خدمات به کاربران در زمان برگزاری کنسرت به چه صورت بوده است.

 

به گزارش پیوست و براساس اطلاعیه‌ایی که ایرانسل به رسانه‌ها ارسال کرده است؛ مدیرعامل ایرانسل، بیژن عباسی آرند اعلام نمود:

 به مناسبت عید سعید فطر، مبلغ حق اشتراک به حساب کاربرانی که حق اشتراک ویژه خریداری کرده‌ ولی موفق به مشاهدۀ کامل کنسرت آنلاین همایون شجریان نشده‌اند، بازگردانده می‌شود.

همچنین بسیاری از کاربران نسبت به این موضوع شکایت داشته‌اند که در زمان برپایی مراسم کنسرت آنلاین نتوانستند به سرورهای خدمات دهنده متصل شوند و پیغام مشکل در ارتباطات برای آنها به نمایش در آمده است.

در این زمینه بر اساس جزئیات داده‌های استخراج شده ایرانسل، در بازۀ زمانی پخش زندۀ کنسرت، از ساعت ۲۱ یکشنبه ۴ خرداد ماه تا پایان پخش زنده کنسرت در ساعت ۲۲ و 15 دقیقه، تعداد 1،281،661 نفر از کاربران لنز، برای ورود تلاش کرده‌اند که به دلیل این استقبال گسترده، 1،232،214 نفر موفق به ورود به لنز شده‌اند.

در این میان، ۳۱۷۸ نفر از کاربرانی که موفق به ورود شدند، برای تماشای محتواهای دیگر موجود در لنز اقدام کردند و 1،229،036 نفر نیز، موفق به تماشای کنسرت، به صورت زنده شدند که از این تعداد، ۷۱۱ هزار و ۹۲۴ نفر، کنسرت را «به‌صورت کامل» تا پایان مشاهده کردند و ۵۱۷ هزار و ۱۱۲ نفر نیز «بخش‌هایی» از آن را تماشا کردند.

همچنین باید به این قضیه نیز اشاره کرد که داده‌های فوق، صرفاً مربوط به بازۀ زمانی پخش زنده کنسرت است و ایرانسل اعلام کرده در گزارش‌های بعدی، آمار مربوط به مخاطبان بازپخش‌های این کنسرت را نیز در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

همایون شجریان در کنسرت «نسیم وصل» که با همراهی ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس و آهنگ‌سازی محمدجواد ضرابیان اجرا شد، قطعاتی از آلبوم‌های «نسیم وصل» و «با ستاره‌ها» را در تالار وحدت تهران اجرا کرد و این اجرا تا ۱۳ خرداد، به صورت اختصاصی برای کاربران لنز، تلویزیون تعاملی ایرانسل پخش می‌شود.

ایرانسل پیش از این طی اطلاعیه‌ای با تأکید بر عدم انجام بلیت‌فروشی برای این کنسرت و صرفاً دریافت حق اشتراک اپلیکیشن برای کاربران غیرایرانسلی، از هواداران همایون شجریان دلجویی کرده بود.
منبع : شهر سخت افزار

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار