کد خبر: ۲۹۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 March 17
شاید بدون «سرویس‌های گوگل» (Google Mobile Services) هم بتوان از گوشی‌های خیلی خوب هواوی استفاده کرد، اما دیگر مجبور نیستید.
به گزارش آی تابناک : شاید بدون «سرویس‌های گوگل» (Google Mobile Services) هم بتوان از گوشی‌های خیلی خوب هواوی استفاده کرد، اما دیگر مجبور نیستید. اخیراً یک روش جدید برای نصب Google Play بر گوشی‌های هواوی و آنر کشف شده که بسیار آسان و ساده است. در ادامه به آموزش نصب گوگل پلی بر روی گوشی‌های هواوی با استفاده از Chat Partner می‌پردازیم.

huawei-google-install-y7s-1.png

هر آنچه که لازم است انجام دهید، دانلود و نصب اپلیکیشن Chat Partner با حجم 147 مگابایت است. هرچند بررسی‌ها حاکی از کار کردن این روش است، اما در هر صورت باید تاکید کنیم این یک روش غیر رسمی برای نصب Google Play بر روی گوشی‌های هواوی است.

5424.JPG

پس از نصب اپلیکیشن Chat Partner بر روی گوشی هواوی خود، بر روی دکمه Detect Device  و بعدتر هم Repair Now ضربه بزنید و دسترسی‌های لازم را تأیید کنید. در نهایت بر روی Activate ضربه بزنید تا عملایت نصب گوگل پلی بر روی گوشی هواوی شما آغاز شود.

با پایان مراحل نصب، حالا باید یکبار گوشی خود را راه اندازی مجدد (Restart) کنید و اگر همه چیز خوب پیش رفته باشد، آیکون Google Play Store به منوی گوشی شما اضافه شده است. در این مرحله دیگر ضرورتی برای نصب باقی ماندن Chat Partner وجود ندارد و می‌توانید آن را از روی گوشی خود پاک کنید.

اما اگر خطای Device is not Play Protect certified را دریافت کردید، باید چند کار اضافه انجام بدهید. ابتدااپلیکیشن Device ID را نصب کنید، پس از اجرا، شناسه Google Service Framework (GSF) را کپی کنید.

how-to-fix-device-not-certified-by-google-2.jpg

در مرحله بعد باید به صفحه Google’s Device Registration بروید و شناسه‌ای که در مرحله قبل کپی کرده‌اید را در باکس Android ID پیست یا تایپ کنید و Register را بزنید.

232333.JPG

حالا به Google Play بازگشته و مجدداً مشخصات حساب گوگل خود را وارد کنید. در پایان گوشی خود را راه اندازی مجدد کنید.

huawei-google-install-y7s-2.png

این کار ممکن است چند دقیقه طول بکشد، پس نگران نباشید. در نهایت می‌بایست قادر به استفاده از فروشگاه گوگل پلی بر روی گوشی هواوی خود باشید. این ساده ترین و سریع ترین روش موجود برای نصب گوگل پلی بر روی گوشی های هواوی و آنر است.
منبع : شهر سخت افزار

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار