کد خبر: ۲۹۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 26
اینتل به تازگی برای گرافیک‌های سری HD بعضی از پردازنده‌های Core خود اپدیت درایوری با ورژن ۲۶/۲۰/۱۰۰/۷۸۷۰ منتشر کرده است.
به گزارش آی تابناک : اینتل به تازگی برای گرافیک‌های سری HD بعضی از پردازنده‌های Core خود اپدیت درایوری با ورژن ۲۶/۲۰/۱۰۰/۷۸۷۰ منتشر کرده است. این نسخه به ارتقای عملکرد محصولات نام برده در بازی Journey to the Savage Planet منجر شده و باعث پایداری بیشتر و رفع برخی مشکلات نرم‌افزاری شده است. 

intel-graphics-driver--pic1.jpg

علاوه بر آن، این آپدیت مشکل متناوب چشمک زدن تصویر را در هنگام فشار دادن دکمه‌های تنظیم نور و یا صدا در هنگام اجرای یک برنامه OpenGL یا Vulkan در حالت تمام صفحه حل کرده و مشکلات پردازنده‌های سری Core نسل دهم در پخش Blu-Ray یا DVD و تنطیمات مربوط به نور شب را رفع کرده است.

البته هنوز ممکن است در هنگام اجرای بازی‌هایی نظیر Battlefield V با رابط DirectX12 و یا Red Dead Redemption 2 با رابط Vulkan و همچنین حالت محافظ صفحه نمایش با طرح حبابی با مشکلاتی روبرو شوید.

از نظر سخت‌افزار سازگار نیز باید به قسمت توضیحات انتشار این نسخه توجه کرد. همچنین این نسخه در هر دو فرمت exe. و zip. برای نسخه ۶۴ بیت ویندوز ۱۰ در دسترس است. برای نصب نیز باید فایل مورد نظر را دانلود کرده و سپس برنامه‌ها و فرایندهایی که ممکن است در روند ارتقا مشکل ایجاد کنند متوقف کرده و دستورالعمل‌های نصب را دنبال کرد.
منبع : شهر سخت افزار

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار