کد خبر: ۲۹۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۶ - ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 25
شرکت‌های هواوی و آنر در تلاش‌اند تا با وجود محدودیت‌های اعمال شده از سوی دولت آمریکا و محرومیت از خدمات رسمی گوگل به فعالیت خود در بازار جهانی ادامه دهند. در همین راستا شرکت آنر و هواوی از نسخه بین‌المللی Honor 9X Pro و View 30 Pro به همراه نرم افزار‌ها و خدمات رسمی هواوی به عنوان جایگزین گوگل رونمایی کردند.
به گزارش آی تابناک : شرکت‌های هواوی و آنر در تلاش‌اند تا با وجود محدودیت‌های اعمال شده از سوی دولت آمریکا و محرومیت از خدمات رسمی گوگل به فعالیت خود در بازار جهانی ادامه دهند. در همین راستا شرکت آنر و هواوی از نسخه بین‌المللی Honor 9X Pro و View 30 Pro به همراه نرم افزار‌ها و خدمات رسمی هواوی به عنوان جایگزین گوگل رونمایی کردند.

همان‌طور که می‌دانید گوشی‌های هواوی و زیر مجموعه‌های آن از دریافت خدمات و برنامه‌های رسمی گوگل محروم شده‌اند، در همین راستا هواوی محصولات جدید خود را با سرویس HMS (Huawei Mobile Services) در اختیار کاربران قرار خواهد داد که عنوان جایگزینی برای خدمات رسمی گوگل در نظر گرفته است. حال نسخه گلوبال دو گوشی Honor 9X Pro و V30 Pro به همراه خدمات HMS هواوی برای بازار جهانی معرفی شده‌اند.

در این بین هواوی کار بسیار سختی را در پیش دارد، زیرا اکثر توسعه دهندگان نرم‌افزارهای موبایلی و کاربران به خدمات و برنامه‌ها رسمی گوگل عادت کرده‌اند و سازگاری با جایگزین‌های هواوی کمی زمان بر خواهد بود؛ همچنین عملکرد این جایگزین‌ها و میزان کارایی آن‌ها در سازگاری کاربران نیز تاثیر مستقیم خواهد داشت؛ در مجموع هواوی راه بسیار سختی را برای انجام این کار در پیش دارد.

نسخه گلوبال دو گوشی Honor 9X Pro و V30 Pro از نظر سخت افزاری و ظاهری هیچ تفاوتی با نسخه چینی ندارند و فقط برخی از خدمات و نرم‌افزارها در نسخه گلوبال تغییر کرده است و شاهد اضافه شدن برنامه‌های سرویس HMS هواوی در آن‌ها هستیم.

نسخه گلوبال Honor 9X Pro با قیمت پایه 249 یورو از ماه مارس در کشور‌های فرانسه، هلند، مصر، آلمان، عربستان سعودی و مالزی عرضه خواهد شد. در این بین گوشی V30 Pro فقط در کشور روسیه عرضه خواهد شد و قیمت نهایی آن فعلاً اعلام نشده است.

منبع : شهر سخت افزار

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار