کد خبر: ۲۸۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۱ - ۲۹ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 19
یونیفرم های نیروی فضایی ارتش آمریکا رونمایی شده و با تمسخر کاربران در توئیتر روبرو شده است. این یونیفرم ها طرح استتار جنگلی دارد.
به گزارش آی تابناک : یونیفرم های نیروی فضایی آمریکا، پس از رونمایی از سوی کاربران مورد تمسخر قرار گرفت.

این یونیفرم ها با طرح استتار جنگلی رونمایی شدند. عکس یونیفرم ها در حساب کاربری رسمی توئیتر  این شاخه نظامی منتشر شده است.

اما واکنش کاربران به یونیفرم ها با آنچه مورد نظر مقامات بود، تفاوت داشت. برخی از  کاربران به طور صریح نوشته بودند این لباس ها به نیروهای نظامی کمک نمی کند تا طی ماموریت های نظامی فضایی مخفی بمانند!

یکی از کاربران توئیتر نوشته بود: در فضا چه تعداد درخت وجود دارد؟ کاربر دیگری اشاره کرده بود؛ فضا سیاه است... تصور می کنم برای طراحی یونیفرم ها باید به این نکته متمایز در فضا  توجه می شد.

برخی از کابران نیز  اشاره کرده بودند دونالد ترامپ با تماشای فیلم های جنگ ستارگان می تواند نکات جدیدی بیاموزد. یکی از آنها نوشته بود:  تنها توضیحی که به نظرم می رسد  آن است که نیروی فضایی تصمیم دارد به جنگل های  ماه حمله کند.

در پی این واکنش ها نیروی فضایی آمریکا با انتشار بیانیه دیگری در توئیتر نوشت:  نیروی نظامی فضایی آمریکا از یونیفرم های فعلی ارتش/ نیروی هوایی آمریکا استفاده می کند تا در فرایند های طراحی و تولید لباس ها صرفه جویی کند.

این در حالی است که دونالد ترامپ ماه گذشته این شاخه نظامی را افتتاح کرد.
منبع : مهر

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار