کد خبر: ۲۸۳۸۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - ۱۷ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 07
شرایط و ویژگی های غرفه سازی و اجاره تجهیزات نمایشگاهی

به گزارش آی تابناک : اگر می خواهید حضور تاثیر گذاری در نمایشگاه ها داشتته باشید و به هدف خود برسید باید قبل از حضور در نمایشگاه غرفه ی خود را اماده کنید. یکی از روش های آماده کردن غرفه برای حضور در نمایشگاه، آماده کردن تجهیزات نمایشگاهی است.

شما می توانید برای آماده کردن این تجهیزات از شرکت هایی که اجاره تجهیزات نمایشگاهی جزو خدماتشان است، کمک بگیرید.

اکر می خواهید حضور تاثیر گذاری در نمایشگاه ها داشتته باشید و به هدف خود برسید باید قبل از حضور در نمایشگاه غرفه ی خود را اماده کنید. یکی از روش های آماده کردن غرفه برای حضور در نمایشگاه، آماده کردن تجهیزات نمایشگاهی است.

شما می توانید برای آماده کردن این تجهیزات از شرکت هایی که  اجاره تجهیزات نمایشگاهی جزو خدماتشان است، کمک بگیرید.

بنابراین از همان 1 ماه قبل تجهیزات مورد نیاز خود را در شرکت های مربوطه رزرو کنید تا روز های پایانی دچار استرس و نکرانی نشوید و بابت تجهیزات خیالتان راحت باشد. شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی ( مثل شرکت آرمان) در نمایشگاه ها نمایندگانی دارند تا در صورت نیاز به تجهیزاتی که آن را سفارش نداده اید برای شما فراهم کنند.

ولی با وجود این خدمات شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی بهتر است از قبل همه ی نیاز های خود را تهیه کنید.

مراحل آماده سازی غرفه نمایشگاهی

یکی دیگر از کار های مهمی که باید قبل از شروع نمایشگاه به آن بپردازید، طراحی غرفه ی نمایشگاهی است. طراحی غرفه برای حضور موفق در نمایشگاه خیلی موثر است. غرفه ی شما بیانگر نوع خدمات شما است و همین طور محصولاتتان را به بازدیدکننده نشان می دهد. بنابراین اهمین طراحی غرفه با حضور در نمایشگاه برابر است.

شاید شما پیش خود فکر کنید که طراحی غرفه کار بسیار راحتی است؛ اما باید بدانید کار بسیار سخت و دشواری است زیرا برای طراحی غرفه باید نوع کسب و کار شرکت نیز در نظر گرفته شود. همین طور نوع رنگبندی آن باید جذاب باشد تا بازدید کننده جذب آن شود.

فراموش نکنید که برای بهتر شدن غرفه به یکسری تجهیزات نمایشگاهی نیز نیاز می شود که بهتر است آنها از شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی اجاره کنید تا هزینه اتان کمتر شود.

ساخت غرفه سازی

بعد از طراحی غرفه به مرحله اجرای طرح غرفه می رسیم. شما باید در مدت زمان کم با صرف هزینه ی کم غرفه طراحی شده را اجرا کنید. برای ساخت و پیاده سازی غرفه به کسری تجهیزات نیزا است که ممکن است قیمت این تجهیزات گران باشد اما شما می توانید با جایگزینی آنها با وسایل کم هزینه تر صرفه جویی کنید.

شما می توانید از شرکت تجهیزات نمایشگاهی آرمان بعضی از موارد مورد نیاز را اجاره کنید.

تجهیز غرفه سازی

بعد از به اجرا در آوردن غرفه ی طراحی شده، به مرحله ی پر کردن غرفه می رسیم. غرفه هر چقدر هم زیبا باشد بدون تجهیزات بی روح است. برای تهیه تجهیزات نمایشگاهی باید به شدت دقت کنید تا انها متناسب با غرفه ی شما باشد و چیزی از قلم نیوفتد. شما می توانید برای کم کردن هزینه ها از شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنید.

شما می توانید برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی از ست های آن استفاده کنید تا همه چیز را با هم هماهنگ کنید. این ست های نمایشگاهی شامل استند های لمسی و تلویزیون نیز می شوند.

بنابراین توجه داشته باشید که برای غرفه خود بهترین تجهیزات نمایشگاهی را انتخاب کنید. فقط توجه داشته باشید که در اجاره تجهیزات نمایشگاهی زیاد روی نکنید و در هزینه ها تا حد ممکن صرفه جویی کنید.

مراکز اجاره تجهیزات نمایشگاهی

مراکز و سایت های زیادی وجود دارد که تجهیزات نمایشگاهی را اجاره می دهند. اما توجه داشته باشید که تعداد تجهیزات این مراکز محدود است و به دلیل استقبال زیاد افراد به سزعت رزرو می شوند؛ پس حتما یک ما قبل از شروع نمایشگاه بایستی تجهیزات مورد نیاز را رزرو کنید تا تمام نشوند.

توضیحات بخش غرفه سازی

همان‌طور که همه‌ی افراد می‌دانند اهمیت نمایشگاه ها امروزه بسیار زیاد شده است. امروزه نمایشگاه ها جزو ارزان‌ترین تیلیغات ها به حساب می‌آید و همه‌ی شرکت ها با حضور در نمایشگاه می‌توانند تبلیغات خوبی داشته باشند. البته ناگفته نماند که شرکت ها علاوه بر هدف تبلیغات قصد دارند با شرکت در آن تجربه های لازم را نیز کسب کنند و همین طور خود را میان خریداران مطرح کنند.

اولین قدم غرفه سازی

اولین قدمی که باید در این راه بردارید این است که جایگاه خوبی برای غرفه‌ی خود انتخاب کنید زیرا مکان غرفه باید جوری باشد که در معرض دید همگان قرار بگیرد. قبل از شروع نمایشگاه حتماً از مکان غرفه‌ی خود اطلاعات لازم جهت غرفه سازی، کسب کنید. اطلاعاتی مثل متراژ و اندازه و ارتفاع .

دومین قدم غرفه سازی

قدم دوم که بسیار مهم است این است که شما غرفه سازی خاص و مدرنی داشته باشید که محصولات و خدمات خود را به بیان ساده به بازدیدکنندگان معرفی کنید. غرفه سازی باید شامل طرحی ای باشد که بتواند بازدید کنندگان را به خود جلب کند و در همین حال به نوعی محصول را معرفی کند. سعی کنید غرفه سازی شما بسیار شیک باشد و از دیگر غرفه ها متفاوت باشد.

برای حضور موفق در نمایشگاه باید محصولات و خدمات خود را در غالب غرفه سازی خاص به عموم مردن نشان دهید. توجه داشته باشید که مدت‌زمان نمایشگاه ها محدود است و شما در همین مدت‌زمان محدود بایستی همه‌ی خدمات و محصولات خود را به بازدیدکنندگان ارائه دهید.

اهمیت غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی قوی می تواند به خوبی بازاریابی و تبلیغات لازم را کند. معمولاً هدف همه‌ی شرکت هایی که در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند این است که در ذهن مخاطبان برای همیشه باقی بمانند. فراموش نکنید که برای اینکه به هدف خود در حضور در نمایشگاه برسید بایستی دسته پر باشید. برای اینکه در ذهن مخاطب برای همیشه باقی بمانید باید نسبت به سایرین منحصر به فرد باشید.

در طراحی غرفه سازی به هیچ وجه از طرح های قدیمی و تکراری استفاده نکنید و سعی کنید که طرح غرفه سازی آرمان مدرن و خاص باشد تا بتوانید نظر مخاطب را جلب کند. توجه داشته باشید که مخاطبین به دنبال چیز های جدید هستند نه چیز های تکراری.

نکته ی دیگری که وجود دارد این است که غرفه سازی باید به گونه باشد که به محصولات و خدمات آن شرکت مرتبط باشد. به طوری که مخاطب وقتی نمای غرفه را ببیند تا حدودی حیطه ی کاری شما و نام برند شما را ببیند و متوجه شوند که کالایی که شما ارائه می دهید به چه صورت است.

لازم نیست برای طراحی غرفه سازی پول زیادی خرج کنید همین که بتوانید در محدوده ی خود غرفه ای مدرن و خاص طراحی کنید به هدفتان می‌رسید. فقط توجه داشته باشید درغرفه سازی خود وسواس و دقت بیشتری به کار ببرید و همین به اصول اولیه غرفه سازی نیز توجه کنید تا بتوانید غرفه ای ایده آل داشته باشید و به هدف خود برای حضور در نمایشگاه برسید.

هنر غرفه سازی بسیار هنر سختی است زیرا غرفه ساز علاوه بر اینکه باید یک طرح و ایده ی جدید بدهد باید بازاریابی و تبلیغات را نیز در بربگیرید. یعنی غرفه باید به گونه باشد که با کالا های شرکت مرتبط باشد. بنابراین غرفه سازی خود را به طراحی بسپارید که تمام این نکات را رعایت می‌کند و غرفه ای ایدآل طراحی می‌کند

هدف اصلی طراحی غرفه این است که خدمات و محصولات شرکت را به بازدیدکنندگان معرفی کند همین طور در مقایسه با دیگر غرفه ها منحصر به فرد باشد تا نظر مخاطبین را به خود جلب کند. هدف شرکت در نمایشگاه نیز همین است. بنابراین با طراحی منحصر به فرد غرفه‌ی خود می‌توانید خیلی راحت به هدف خود برسید.

منبع: غرفه سازی آرمان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار