کد خبر: ۲۷۸۲۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۶ - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 11
بانک مرکزی اعلام کرد از بیستم آذر، تراکنش های کلیه سامانه‌های بانکی به ازای هر شخص به 100 میلیون تومان در 24 ساعت محدود می‌شود. این محدودیت مختص به درگاه‌های غیر حضوری است و برای تراکنش‌های بیش از 100 میلیون تومان، مراجعه حضوری به بانک‌ها ضروری خواهد بود.
به گزارش آی تابناک : بانک مرکزی اعلام کرد از بیستم آذر، تراکنش های کلیه سامانه‌های بانکی به ازای هر شخص به 100 میلیون تومان در 24 ساعت محدود می‌شود. این محدودیت مختص به درگاه‌های غیر حضوری است و برای تراکنش‌های بیش از 100 میلیون تومان، مراجعه حضوری به بانک‌ها ضروری خواهد بود.

به گفته بانک مرکزی این اقدام در ادامه الزامات مبارزه با پول‌شویی و مدیریت جریان وجوه در کشور است. با این حساب از بیستم آذر ماه، تراکنش‌های کلیه سامانه‌های بین بانکی به ازای هر شخص در ۲۴ ساعت از درگاه‌های غیر حضوری به ۱ میلیارد ریال محدود می‌شود.

با اعلام این خبر، از بیستم آذر کلیه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظف‌اند این محدودیت را بر روی تراکنش‌های درون بانکی در درگاه‌های غیر حضوری خود اعمال کنند.

البته روابط عمومی بانک مرکزی تاکید کرده مشتریان بانک‌ها می‌توانند برای انجام تراکنش‌های بالاتر از 100 میلیون تومان، کماکان به شعب بانک‌ها مراجعه کنند.

منبع : شهر سخت افزار

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار