کد خبر: ۲۷۸۱۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۵ - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 11
با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال جاری میلادی نوبت به این رسیده که مروری داشته باشیم بر بهترین بازی‌های سال. همانطور که در لیست نامزدهای بهترین بازی‌های سال 2019 دیدید، بهترین‌های امسال را در ۱۰ دسته‌بندی کلی جای داده‌ایم و فارغ از ژانربندی‌های سنتی، دسته‌بندی‌هایمان را به گونه‌ای انتخاب کردیم که بهترین ویژگی‌های بهترین عناوین امسال را در بر بگیرند.
به گزارش آی تابناک : با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال جاری میلادی نوبت به این رسیده که مروری داشته باشیم بر بهترین بازی‌های سال. همانطور که در لیست نامزدهای بهترین بازی‌های سال 2019 دیدید، بهترین‌های امسال را در ۱۰ دسته‌بندی کلی جای داده‌ایم و فارغ از ژانربندی‌های سنتی، دسته‌بندی‌هایمان را به گونه‌ای انتخاب کردیم که بهترین ویژگی‌های بهترین عناوین امسال را در بر بگیرند.

هفتمین دسته‌بندی در لیست ما، «بهترین بازی با ژانر ترکیبی» در میان عناوین سال 2019 است. در چند سال اخیر شاهد انبوهی از بازی‌های موفق بوده‌ایم که برخی از تثبیت‌شده‌ترین ژانرها را با یکدیگر درآمیخته‌اند و به یک خروجی بی‌نظیر رسیده‌اند.

تحریریه ویجیاتو در بررسی‌های خود ۵ بازی را لایق قرارگیری در دسته‌بندی بهترین بازی با ژانر ترکیبی دانست: بازی ایرانی Children of Morta ،Cadence of Hyrule ،Control ،Creature in the Well و Star Wars Jedi: Fallen Order.

نتیجه رای‌گیری،‌ در روز ۲۷ آذرماه و همزمان با اعلام برنده این دسته‌بندی از نگاه تحریریه ویجیاتو اعلام خواهد شد. در نهایت برای انتخاب بهترین بازی با ژانر ترکیبی و شرکت در قرعه‌کشی یک نسخه فیزیکی از بهترین بازی سال به انتخاب کاربران، به ویجیاتو سر بزنید.
منبع : دیجیاتو

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار