کد خبر: ۲۷۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲ - ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 01
در روزهای اخیر، معرفی تراک جدید تسلا با نام «سایبر تراک» واکنش‌های بسیاری را به همراه داشته است. از اتفاق‌های ناگوار و حاشیه‌ای گرفته تا طراحی عجیب، همگی دست به دست هم داده تا سهام این شرکت تا 7 درصد سقوط کند! واکنش‌ها به Cybertruck همچنان ادامه داشته و حالا این شرکت لگو است که سایبر تراک را به سخره می‌گیرد.
به گزارش آی تابناک : داستان از چه قرار است؟ در صورتی که به این مطلب مراجعه کنید، پاسخ بسیاری از پرسش‌های خود را خواهید گرفت. سایبر تراک، محصول جدید کمپانی نام آشنای تسلا، یک وانت الکترونیکی است که با سه تیپ متفاوت عرضه می‌شود. این وانت سازگار با محیط زیست بوده و از نظر امنیت و عملکرد، بسیار پیشرفته‌تر از چیزی است که خودروهای فعلی امکان رقابت با آن را پیدا کنند.

با این وجود شکسته شدن شیشه‌های آن در حین معرفی رسمی و جلوی چشم صدها هزار نفر، و همچنین انتقادها به طراحی آن، موجبات سقوط سهام این شرکت را در تنها چند ساعت رقم زد. حال به نظر می‌رسد که به چالش کشیدن طراحی و به سخره گرفتن دستاورد تسلا برای برخی از شرکت و رسانه‌ها به منزله فرصتی برای مطرح شدن است. بسیاری از شرکت‌ها و یا حتی رسانه‌های معتبر، از این فرصت برای مطرح ساختن خود در جهان استفاده کرده‌اند. کمپانی لگو نیز از جمله آنها است.

lego_truck2.jpg

لگو در ساخت وسایل بازی کودکان برندی شناخته شده است؛ این کمپانی در شبکه‌های اجتماعی خود تصاویری از یک قطعه لگو با 4 چرخ را در کنار وانت جدید سایبر تراک به همراه این متن منتشر کرده است: این تکامل پیکاپ است؛ تضمین می‌کنیم که در برابر ضربات سنگین نخواهد شکست! به نطر می‌رسد که لگو هم فرصت را غنیمت شمرده و با انتشار تصویری از یکی از قطعات محبوب و نوستالژی خود، همزمان به مقاومت محصولات لگو هم می‌پردازد.

lego_truck3.jpg

در آخرین اتفاق نیز کمپانی آلمانی BMW با انتشار تصویری از خودروی ضد گلوله و مقاوم X5 خود، با ذکر مجدد مقاومت شیشه‌های آن در برابر گلوله اسلحه و توپ‌های فلزی، شکسته شدن شیشه‌های سایبر تراک را هدف قرار داد. با تمام این موارد، ایلان ماسک، مدیر عامل کمپانی تسلا، از پیش فروش نزدیک به 250 هزار وانت سایبر تراک خبر می‌دهد. با این وجود بد نیست بدانید که ثبت نام اولیه این وانت با پرداخت تنها 100 دلار امکان پذیر است. سایبر تراک یک وانت الکترونیکی مقاوم و پیشرفته است که حال باید دید در عملکرد نهایی چطور ظاهر می‌شود.
منبع : شهر سخت افزار

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار