کد خبر: ۲۷۱۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 09
اگر شما هم جزء علاقه‌مندان به بازی‌های شبیه سازی هستید، تاریخ انتشار جدیدترین عنوان از سری Transport Fever مشخص شد. امروز Urban Games تأیید کرد Transport Fever 2 در دسامبر امسال از طریق Steam برای ویندو و لینوکس منتشر می‌شود.
به گزارش آی تابناک : Transport Fever 2 وعده ارائه یک تجربه بی نظیر از شبیه سازی حمل و نقل را در کنار قابلیت‌های جدید، رابط کاربری بهبود یافته و امکان ماد کردن داده است. جالب اینکه گیمرها قادر خواهند بود دنیای بازی و مسیرهای حمل و نقل آن را به طور به اختصاصی برای خود طراحی کنند که شامل حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی می‌شود.

transport-fever-2-coming-to-pc-on-december-11-528129-4.jpg

گیمرها قادر خواهند بود از میان بیش از 200 وسیله نقلیه ماد شده در سه قاره اروپا، آمریکا و آسیا انتخاب کنند که شامل قطار، اتوبوس، خودروهای خیابانی، هواپیما و کشتی می‌شود. همچنین دامنه انتخاب‌های گیمر شامل ایستگاه‌های ماژولار، فرودگاه و لنگرگاه نیز می‌شود.

transport-fever-2-coming-to-pc-on-december-11-528129-7.jpg

جالب‌تر اینکه گیمرها قادر خواهند بود دنیاها، مأموریت ها، مناظر و وسایل نقلیه خود را به اشتراک بگذارند. این بازی در کنار پشتیبانی از  Steam  Workshop، دارای مپ ادیتور داخلی و ابزارهای ماد کردن اختصاصی است. اکوسیستم جدید بازی به گیمر این امکان را می‌بخشد تا از میان محیط‌های طبیعی مختلف دست به انتخاب بزند که هریک از آنها با جزئیات گرافیکی بالا رندر می‌شوند.

transport-fever-2-coming-to-pc-on-december-11-528129-8.jpg

Transport Fever 2 شامل سه کمپین با بیش از 20 ساعت گیم پلی است. همچنین سه حالت آب و هوایی خشک، گرم و معتدل در حالت فری پلی وجود دارد.

transport-fever-2-coming-to-pc-on-december-11-528129-6.jpg

اقتصاد پویا، شبیه سازی شهرها و همچنین نورپردازی طبیعی، جزء جنبه‌های مهم این بازی هستند. این بازی دارای بیش از 10 زنجیره اقتصادی با کارخانه‌ها، کالاها، دام‌ها، پرنده‌ها و ماهی است.

بازی Transport Fever 2 در روز 11 دسامبر (20 آذر) بر روی Steam منتشر می‌شود.
منبع : شهر سخت افزار

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار