کد خبر: ۲۶۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۶ - ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 10
کمپانی XFX چندی پیش کارت گرافیک زیبای Radeon RX 5700 XT THICC II را رونمایی کرد؛ این کارت گرافیک نماد تغییر طراحی XFX در کارت‌های گرافیک بوده و حالا یک محصول جدید با نام XFX Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra هستیم؛ نام‌گذاری عجیب در کنار عملکرد بسیار جذاب!
به گزارش آی تابناک : کارت گرافیک XFX Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra از تراشه تازه وارد AMD RX 5700 XT بهره برده و به وضوح از نمونه اولیه خود بزرگ‌تر است. یکی از نقاط ضعف این کارت گرافیک نام‌گذاری عجیب آن است که تلفظ را بسیار دشوار کرده و احتمالاً برای خرید و جستجوی آن در بخش‌های فنی، باید از شناسه فنی یا بام مدل آن استفاده کرد. نیروی مورد نیاز این کارت گرافیک از طریق دو رابط 8 پین تامین می‌گردد.

XFR-02.jpg

 

XFX Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra با وفاداری به طراحی نسخه اولیه، دارای کولر بزرگ‌تر با سه عدد فن است. همچنان نزدیک به سه اسلات از مادربرد شما به اشغال این کارت گرافیک در خواهد آمد. کارت گرافیک XFX Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra با کولر بزرگ‌تر، از سه عدد فن برای تهویه بهره می‌برد. THICC III Ultra یکی از سریع‌ترین کارت‌های گرافیک موجود با تراشه RX 5700 XT است؛ بیشینه فرکانس این کارت گرافیک به 2025 مگاهرتز می‌رسد. مقداری کمتر از ASUS ROG STRIX OC با فرکانس 2035 مگاهرتز.

XFR-03.jpg

در حال حاضر اشاره‌ای به قیمت گذاری این کارت گرافیک جذاب و زیبا نشده است.منبع : شهر سخت افزار

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار