کد خبر: ۲۶۷۰۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 09
شاید همه ما از اوایل دوران کودکی خود این رویا را در سر پرورانده بوده باشیم که وسیله‌ای باشد که مکان وسایل ما را که همیشه آنها را گُم کرده و به دنبالشان می‌گردیم را نشان دهد. شرکت Tile تخصص اصلی‌اش تولید این وسایل بوده و امروز به صورت رسمی کوچکترین و سبک‌ترین چسب خود را معرفی کرده است.
به گزارش آی تابناک : شاید همه ما از اوایل دوران کودکی خود این رویا را در سر پرورانده بوده باشیم که وسیله‌ای باشد که مکان وسایل ما را که همیشه آنها را گُم کرده و به دنبالشان می‌گردیم را نشان دهد. شرکت Tile تخصص اصلی‌اش تولید این وسایل بوده و امروز به صورت رسمی کوچکترین و سبک‌ترین چسب خود را معرفی کرده است.

Tile شرکت است که شش سال پیش کار خود را با معرفی برچسب‌های ویژه برای جانمایی و مکان‌یابی گوشی‌های هوشمند، کوله پشتی، دسته کلید و به صورت کلی همه ابزارها شروع کرد و بعدها با تولید Tile Pro و Tile Slim، کسب و کار خود را گسترده‌تر کرده و ابزارهای بسیار کاربردی‌تر را به مجموعه خود افزود.

برچسب جدید معرفی شده این شرکت Tile Sticker نام دارد و یک برچسب استیکر کوچک سیاه رنگ است که عرض آن تنها 27 میلی‌متر است. این استیکر به صورت کامل ضد آب بوده و طراحی آن به نحوی است که با چسبی قدرتمند می‌تواند به هر وسیله‌ای مانند دوربین دیجیتال، لپ‌تاپ و یا هر وسیله دیگری که کمی بزرگتر از آن باشد بچسبد.

شما از فاصله 150 فوت (45 متری) می‌توانید هر دستگاهی که این برچسب به آن متصل شده باشد را پیدا کنید و نکته جالب این است که این برچسب عالی تا 3 سال عمر باتری دارد و نیازی نیست تا آن را شارژ کرده و یا نگران عدم پاسخ‌دهی آن به اطلاعات ارسالی برای مکان‌یابی بگردید.

tile-1.jpg

البته باید در نظر داشته باشید که مانند کلیه محصولات قبلی این شرکت Tile Sticker نیز باتری غیر قابل تعویض دارد و امکان ایجاد تغییر در آن وجود نخواهد داشت. همچنین این ابزار با ارتباط بلوتوث کار کرده و نرم‌افزاری ویژه برای استفاده از آن توسط شرکت سازنده ارائه می‌گردد.

در کنار این محصول بسیار مفید، شرکت Tile برخی محصولات خود مانند Tile Slim را نیز مورد بازبینی طراحی قرار داده و همانطور که از نام این ابزار مشخص است با یک صفحه بسیار نازک با همان کاربری روبرو هستیم که ضخامت آن تنها 2.26 میلی‌متر است و همه قابلیت‌های مدل Sticker را با خود به همراه دارد.

tile-2.jpg

این برچسب ابعاد و اندازه‌ای در حد کارت‌های بانکی و اعتباری داشته و در عین ضد آب بودن تا 200 فوت (180 متر) قابلیت ارسال و دریافت داده داشته و عمر 3 ساله به همراه باتری غیر قابل تعویض نیز از دیگر ویژگی‌های آن است.

دیگر ابزارهای این شرکت را می‌توان شامل Tile Mate و Tile Pro دانست که به ترتیب محدوده عملکردی 200 و 400 فوتی داشته هر دو ضد آب هستند.

در نهایت به قیمت این ابزارها می‌رسیم که شرکت سازنده برای نسخه Tile Sticker در ازای هر استیکر 15 دلار و برای مدل‌های Mate، Pro و Slim نیز به ترتیب قیمت‌های 17.5، 25 و 30 دلار را در نظر گرفته که البته با خرید تعداد بیشتری از Tileها به خریداران تخفیف بیشتری داده خواهد شد.
منبع : شهر سخت افزار

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار