کد خبر: ۲۶۵۶۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 02
واتس‌اپ در ادامه روند الگوبرداری از قابلیت‌های کاربردی سایر پیام‌رسان‌های موفق این‌بار امکان ارسال پیام‌هایی زمان‌دار با قابلیت تخریب‌خودکار را وارد نسخه بتا و مرحله آزمایشی کرده است.
به گزارش آی تابناک : کاربران سایت WABetainfo ظهر امروز این قابلیت را در نسخه 2.19.275 پیام‌رسان واتس‌اپ پیدا کرده‌اند. این قابلیت در مراحل اولیه توسعه به سر می‌برد و هنوز آنطور که باید و شاید کاربردی نشده است. با این حال امکان ارسال پیام‌هایی را در اختیار کاربران می‌گذارد که 5 ثانیه یا 1 ساعت پس از تماشا، به طور خودکار حذف می‌شوند.

2EE9D669-87D1-4CC2-842F-2644E7549ED9.jpeg

متاسفانه این ویژگی در حال حاضر تنها به گروه‌ها محدود شده و در گفتگوهای خصوصی خبری از آن نیست. همچنین این ویژگی در حال حاضر قابل محدود شدن به شخص یا پیام خاصی نیست و با فعال کردن آن همه پیام‌های ارسال شده در آن بازه زمانی توسط سایر افراد نیز حذف خواهند شد. البته انتظار می‌رود این مشکل در آینده برطرف شود.

از دیگر ویژگی‌هایی که به احتمال زیاد در آینده شاهد آن خواهیم بود می‌توان به اضافه شدن بازه‌های زمانی مناسب‌تر اشاره کرد. در واقع دو انتخاب 5 ثانیه و 1 ساعت، گزینه‌های جندان کاملی نیستند و در بروزرسانی‌های بعدی شاهد اضافه شدن بازه‌های زمانی دیگری نیز به این بخش خواهیم بود.

هنوز مشخص نیست چه زمانی پای این ویژگی به نسخه اصلی واتس‌اپ اضافه خواهد شد. اما حداقل می‌دانیم که واتس‌اپ قابلیتی با عملکرد مشابه سکرت چت‌های تلگرام را در اختیار کاربران قرار خواهد گذاشت تا یک قدم به برابری پیام روسی نزدیک‌تر شود.
منبع : شهر سخت افزار

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار