کد خبر: ۲۵۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 17
اخیراً تصاویری از هواوی میت 30 پرو فاش شده بود که خبر از ترکیب دایره ای دوربین های اصلی و برخی جزئیات دیگر می داد. تصاویر زنده ای که به تازگی از گوشی فاش شده جزئیات بیشتری از طراحی پرچمدار آتی چینی ها را نشان می دهد.

به گزارش آی تابناک : در تصاویر جدید، هواوی میت 30 پرو در یک قاب دیده می شود. به نظر می رسد لبه های نمایشگر خمیده هستند و حتی خمش تا 90 درجه به کناره ها ادامه پیدا کرده است.

هواوی میت 30

ترکیب دوربین در پشت یک دریچه مخفی شده و نمی توان در مورد آن اظهار نظر کرد. در کناره بالا و سمت چپ گوشی فلش دوربین به چشم می خورد که ظاهراً از نوع زنون است. این مورد عجیب به نظر می رسد چرا که فلش های زنون فضای زیادی اشغال می کنند و مدت ها است که در گوشی ها جایی نداشته اند. با این حال به نظر می رسد هواوی برای قرار دادن آن در گوشی راهی یافته است.

در بالای قاب پشتی یک بخش بیضی شکل دیده می شود. البته به نظر می رسد این قسمت فاقد هر گونه حسگری باشد و احتمالاً با این طراحی قاب، هواوی قصد فریب چشمان تیزبین اطرافیان و مخفی کردن هویت گوشی را داشته است.

هواوی میت 30

در فریم سمت راست گوشی کلیدهای ولوم و پاور تعبیه شده اند و هیچ کلید دیگری در این بخش دیده نمی شود. این موضوع با رندرهای قاب گوشی که پیش از این منتشر شده بود در تنافض است. تصاویر فاش شده همچنین جزئیات دیگری از نمایشگر گوشی را فاش می کند. ظاهراً در این گوشی هم شاهد بریدگی نمایشگر هستیم که حسگرهای متعددی را در خود جای داده است.

در نهایت باید به قاب بالایی گوشی اشاره کرد که دو حفره را در خود جای داده. اما به نظر می رسد با توجه به ابعاد، هیچ کدام از آنها مربوط به پورت 3.5 میلی متری هدفون نباشد و احتمالاً حفره بزگتر مربوط به فرستنده مادون قرمز است.
منبع : جی اس ام 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار