کد خبر: ۲۴۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۴ - ۲۲ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 13
تازه‌ترین گزارش‌ها حاکیست که شرکت چینی شیائومی اخیراً به تأسیس و راه‌اندازی یک مرکز تحقیق و توسعه پیشرفته در فنلاند اقدام کرده است.

به گزارش آی تابناک : شیائومی که بدون شک یکی از بزرگترین و موفق‌ترین شرکت‌های تکنولوژی چینی نوظهور در سال‌های اخیر به شمار می‌رود و توانست در مدت زمان اندکی سهم عظیمی از بازارهای کشورهای زیادی علی‌الخصوص چین، هند و بخش بزرگی از اروپا را به خود اختصاص دهد، حالا به نظر می‌رسد که برنامه‌های بلندمدت متعددی در سر دارد تا سهم خود را از بازارهای جهانی توسعه دهد و به تکامل و پیشرفت در محصولات خود بپردازد.

بدین منظور در جدیدترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در وب سایت gsmarena، شیائومی اخیراً به تأسیس و راه‌اندازی یک مرکز تحقیق و توسعه در شهر تامپر واقع در فنلاند اقدام کرده است تا با بهره‌گیری از متخصصان و مهندسان استخدام شده از سراسر جهان به توسعه تکنولوژی‌های به کار رفته در محصولاتش بپردازد.

دو سال پیش بود که شیائومی با شرکت مخابراتی و فنلاندی نوکیا یک قرارداد مخابراتی در زمینه همکاری در توسعه تجهیزات مربوط به شبکه‌های اینترنتی، مخابراتی و ارتباطی منعقد کردند که حالا به عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران، تأسیس و راه‌اندازی مرکز تحقیق و توسعه ( R & D) در این کشور می‌تواند نتیجه قرارداد همکاری مذکور باشد.
منبع : ایسنا 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار