کد خبر: ۲۴۴۲۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۶ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 17
هواوی خود را برای کاهش ۴۰ تا۶۰ درصدی محموله های موبایل خود در سراسر جهان آماده می کند. مدیران شرکت نیز پیش بینی می کنند میزان فروش موبایل های هواوی ۴۰ تا ۶۰ میلیون دستگاه کاهش یابد.
به گزارش آی تابناک : هواوی به عنوان بزرگترین شرکت فناوری چین مشغول بررسی کسب و کار خود در داخل کشور است. همچنین به گفته منابع آگاه این شرکت قصد دارد آخرین مدل موبایل خود یعنی Honor۲۰ را از بازارهای خارجی جمع آوری کند.

فروش این دستگاه از بخش‌هایی از اروپا از جمله انگلیس و فرانسه در ۲۱ ژوئن آغاز می‌شود. مدیران ارشد این شرکت فرایندهای عرضه و فروش را بررسی می‌کنند و چنانچه میزان فروش اندک باشد، از تعداد محموله‌های بارگیری شده می‌کاهند.

در داخل شرکت مدیران فروش و بازاریابی هواوی نیز پیش می‌کنند طی سال جاری میزان فروش موبایل‌ها ۴۰ تا ۶۰ میلیون دستگاه کمتر شود. در همین راستا این شرکت برای جبران کاهش فروش در بازارهای بین المللی سعی دارد نیمی از بازار موبایل چین در سال ۲۰۱۹ را تصاحب کند.

حال آنکه «رن ژانگفی» مدیر ارشد اجرایی هواوی، اعلام کرده چنین محدودیت‌هایی رشد شرکت را فقط اندکی کند می‌کند.

دولت آمریکا در ماه می هواوی را در فهرست سیاه تجاری خود قرار داده است. از سوی دیگر شرکت‌های تأمین کننده تجهیزات نیز کسب و کار خود با این شرکت را تعلیق کرده اند.

پیش از این، آمریکا تحریم‌های مشابهی علیه شرکت ZTE نیز اعلام و کسب وکار این شرکت را دچار مشکل کرد.منبع : مهر 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار