کد خبر: ۲۴۳۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۴ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 13
شرکت "ایسوس" در جریان کنفرانس AMD Next Horizon Gaming از یک مانیتور گیمینگ غول پیکر با فناوری های خاص پرده برداری کرد؛ بزرگترین سازنده سخت افزار جهان با معرفی یک مانیتور جدید برای گیمرها (البته گیمرهای پولدار) نمایشگر جدیدی را به سبد کالای ROG افزود.

به گزارش آی تابناک : شرکت "ایسوس" در جریان کنفرانس AMD Next Horizon Gaming از یک مانیتور گیمینگ غول پیکر با فناوری های خاص پرده برداری کرد؛ بزرگترین سازنده سخت افزار جهان با معرفی یک مانیتور جدید برای گیمرها (البته گیمرهای پولدار) نمایشگر جدیدی را به سبد کالای ROG افزود.

اولین مانیتور DSC از ASUS ROG

ایسوس اولین مانیتور مبتنی بر فناوری Display Stream Compression، به اختصار DSC را در حاشیه کنفرانس AMD رونمایی کرد. این محصول یک مانیتور 43 اینچی است که از رزولوشن 4K پشتیبانی خواهد کرد. این مانیتور می تواند با استفاده از تکنولوژی DSC تصاویر را بدون مشکل در تکنیک FreeSync با رزولوشن 4K و نرخ حداکثر 144 فریم نمایش دهد.

اولین مانیتور DSC از ASUS ROG

برای این منظور نیازمند یک درگاه DisplayPort 1.4 در کارت گرافیک هستید که البته در مانیتور تعبیه شده است. پیش از این، برای رسیدن به این سطح از مانیتورهای بازی، ترکیب دو اتصال DisplayPort برای انتقال سیگنال ویدئویی از کامپیوتر مورد نیاز بود؛ این مسئله نیازمند تنظیمات پیچیده در درایور و تراشه بود. حتی موانعی بر سر اجرای نمایش HDR و مشکلاتی را در Variable Refresh Rates به وجود می آورد.

مانیتور جدید ROG این مسائل را حذف کرده و HDR را در کنار Variable Refresh Rates در این نمایشگر با یک رابط DisplayPort 1.4 ارائه می دهد.
منبع : سخت افزار 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار