کد خبر: ۲۴۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 10
بر اساس قانون جدیدی که در انگلیس به تصویب رسیده، از این پس خانوارها می توانند برق مازادی را که از طریق صفحات خورشیدی ذخیره کرده اند به شرکت های توزیع برق این کشور بفروشند.
به گزارش آی تابناک : خانوارهایی که از اول ژانویه ۲۰۲۰ به منظور کاهش هزینه های برق مصرفی خود در انگلیس صفحات خورشیدی نصب کنند، حق دارند انرژی مازاد بر نیاز خود را به شرکت های توزیع برق در این کشور بفروشند تا در هزینه های خود صرفه جویی کرده و درآمد کسب کنند.

نصب صفحات خورشیدی برای تامین برق در انگلیس روز به روز در حال افزایش است و در سال ۲۰۱۷ حدود ۲۵ درصد از انرژی مصرفی در این کشور از این طریق به دست آمده است. اما معمولاً همه انرژی به دست آمده از این طریق در روزهای تعطیل یا کاملاً آفتابی مصرف نمی شود.

انتظار می رود در حدود ۸۰۰ هزار خانوار در انگلیس از مزایای طرح یادشده بهره مند شوند. با توجه به آغاز فصل تابستان در انگلیس که روزهای آفتابی بیشتری را در این کشور به همراه می آورد، امکان کسب درآمد با اجرای طرح مذکور بیش از گذشته وجود خواهد داشت. افزایش خرید و نصب صفحات خورشیدی توسط مردم عادی از جمله دیگر مزایای اجرای طرح مذکور پیش بینی شده است.منبع : مهر 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار