کد خبر: ۲۳۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 13
ب‌ام‌و با همکاری مایکروسافت به دنبال تولید پلتفرم منبع بازی است که ارتباط با دستیار شخصی هوشمند این خودروساز را شخصی‌تر خواهد کرد و البته صدای طبیعی‌تری را تولید خواهد کرد.


به گزارش تابناک؛ سیستم کلاد حمل‌ونقل باز ب‌ام‌و که از ویژگی Azure مایکروسافت استفاده می‌کند و از تکنولوژی هوش مصنوعی برخوردار است بی‌وقفه باعث بهبود توانایی‌های دستیار شخصی خواهد شد تا برهم‌کنش بهتری با کاربران داشته باشد.


گفته شده شتاب‌دهنده‌ی دستیار مجازی مایکروسافت که بر پایه سیستم Azure ساخته شده پایه و اساس فنی ضروری و توانایی‌های هوش مصنوعی را فراهم می‌کند.


مشتریان ب‌ام‌و برای مثال می‌توانند به سادگی و با حرف زدن با دستیار شخصی خود به نمایندگی موردعلاقه‌ی این برند بروند. این گفت‌وگو شاید با یادآوری زمان سرویس خودرو شروع شود. کاربران همچنین می‌توانند ایمیل‌ها و قرارهای خود را با این سیستم مدیریت کنند.

تیم‌های توسعه‌ی مایکروسافت و ب‌ام‌و در سیاتل و مونیخ به دنبال پیدا کردن چندین راه‌حل جدید هستند که هدف آن تولید دستیار آنبورد با توانایی‌های چندگانه است.


همین حالا اکثر افراد می‌توانند با گفتن جمله‌ای شبیه "هی ب‌ام‌و، من سردمه” با اکثر محصولات مدرن ب‌ام‌و ارتباط برقرار کنند. دستیار شخصی هوشمند خودرو با شنیدن این جمله دمای مدنظر را به‌صورت خودکار تنظیم خواهد کرد. خبر خوب اینکه توانایی‌های این سیستم به‌طور خودکار در حال بهبود و گسترش بوده بنابراین بیمرهای آینده حتی پیشرفته‌تر و ارتباطی‌تر از محصولات کنونی خواهند بود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار