کد خبر: ۲۳۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۶ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 16
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از چاپ پول و فشار به شبکه بانکی کشور برای جبران خسارت سیل زدگان، گفت:برای جبران یک خرابی نباید خرابی دیگری در کشور ایجاد کرد.

به گزارش تابناک؛ محمد حسن نژاد در نشست علنی امروز (سه شنبه، 27 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور، گفت: سیل و خسارت اخیر را گویا می خواهند گردن شبکه بانکی بیاندازند تا به این شیوه پرداخت شود، در همین راستا نیز قرار است پول چاپ کنند، برای آبادی خرابی ها نباید خرابی دیگری در کشور ایجاد کنیم.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو، افزود: در مجلس و دولت بر طبق توافق با کشور ارمنستان قرار شد تا بر روی رود ارس نیروگاه ساخته شود اما علیرغم اقدامات کشور مقابل و حتی اجازه برداشت آب در کشور ما اقدامی صورت نگرفته است، همچنین در مورد آب های مرزی نیاز است تا 4 تا 5 درصد بهره برداری باقی مانده انجام شود.

وی به وزیر ارتباطات نیز در خصوص عدم آنتن دهی در جاده های مرزی و لزوم پرداخت رومینگ در این مناطق تذکر داد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: متاسفانه علیرغم وعده های فراوان اقدامی در حوزه جاده سازی، روکش آسفالت، تخصیص قیر منطقی انجام نشده، لذا در صورتی که زیرمجموعه این وزارتخانه بنا ندارد به وظایف خود عمل کند، بگویید ما به مردم وعده دروغ نگوییم.

منبع:خانه ملت

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار