کد خبر: ۲۳۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 13
اینفینیتی اولین تصاویر رسمی از سدان اسپورت و مفهومی Qs اینسپیریشن را منتشر کرد. این خودرو در نمایشگاه شانگهای معرفی خواهد شد.


طراحی کانسپت یاد شده کامل مشابه مدل مفهومی QX اینسپیریشن است که ماه ژانویه در نمایشگاه دیترویت دیده بودیم. البته کانسپت QX یک شاسی‌بلند است بنابراین Qs از پروفایلی نرم‌تر و روان بهره برده و از فرم جذاب سدانی اسپورت برخوردار می‌باشد.


گفته می‌شود این کانسپت پیش‌نمایشی از سدان های Q50 و Q70 خواهد بود. یکی از عناصر چشمگیر موجود در طراحی Qs اینسپیریشن به نمای جلوی بدون جلوپنجره سنتی مربوط می‌شود. در این بخش بجای جلوپنجره نشان بزرگ و نوشته‌ی اینفینیتی به چشم می‌خورد. چراغ‌های LED خودرو هم بسیار نازک بوده و هماهنگی خوبی با کلیت خودرو دارند.


هرچند تصویری رسمی از بخش عقب منتشر شده اما تصاویر آنلاین درز شده در رسانه‌های چینی نشان دهنده‌ی چراغ‌های افقی نازک و شیشه‌ی عقب طویلی هستند.


اینفینیتی هنوز جزئیات مربوط به قوای محرکه‌ی این سدان مفهومی را منتشر نکرده اما گفته که Qs اینسپیریشن دارای قوای محرکه‌ای خواهد بود که در ارتفاعی پایین نصب شده و سیستم چهار چرخ محرک الکتریکی آن نیز با همکاری پیشرانه باعث ایجاد شتاب گیری گیرا می‌شود. ظاهراً این خودرو قوای محرکه‌ی الکتریکی خواهد داشت اما ابعاد و ظرفیت مجموعه باتری و تعداد پیشرانه‌های الکتریکی آن فعلاً مشخص نیست.


مدیرعامل اینفینیتی درباره‌ی کانسپت جدید شرکتش گفته است:

اینفینیتی 30 سال است که به خاطر معرفی تکنولوژی‌های جدیدی که باعث اعتمادبه‌نفس رانندگان می‌شود شناخته شده است. عصر الکتریکی سازی خودروها فرا رسیده و ما هم فرصت احیای اعتبار خود به عنوان برندی چالش‌برانگیز که آماده‌ی حرکت سریع و پایدار در این بازار جذاب است را پیدا کرده‌ایم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار