کد خبر: ۲۲۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 06
دادستان کل کشور درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سایت دیوار توضیحاتی داد.

به گزارش تابناک؛ پرونده سایت دیوار به دادسرا ارجاع شد. حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور در حاشیه نشست خبری آغاز به کار دبیرخانه بازخوانی دهه ۶۰ در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا پلیس فتا از مقامات قضائی درخواست کرده است که به برخی از جرایم رخ داده در سایت دیوار ورود پیدا کند؟ گفت: پرونده این موضوع ظاهراً دیروز ارجاع شده و دادسرا به آن رسیدگی می‌کند.

دادستان کل کشور همچنین در پاسخ به سوال دیگری که مدعی بود شاهد بی بند و باری‌های گسترده در فضای مجازی هستیم و آیا قوه قضائیه برای رسیدگی به این موضوع تصمیم خاصی گرفته است، اظهار کرد: رسیدگی به این موضوع فقط وظیفه قوه قضائیه نیست و فقط برخورد قضائی نیز در این ارتباط کافی نیست. باید کار فرهنگی انجام شود و در این چهارچوب فضای مجازی مورد رسیدگی شود. بخش‌های هنری و هنرمندان نیز باید مقداری در این مسیر حرکت کنند و همانطور که گفتم فقط برخورد قضائی کافی نیست.

وی افزود: اگر ما این ولنگاری‌ها را رها کنیم دود آن به چشم مردم می‌رود و خانواده‌ها آسیب می‌بینند. ما انتظار داریم که در دیگر دستگاه‌های مسئول نیز در این زمینه همکاری و همراهی کنند و قطعاً دستگاه قضائی نمی‌تواند به تنهایی در این زمینه موفق باشد. ما انتظار داریم که بخش‌های مختلف مسئول به صحنه بیایند و در این زمینه به وظایف خود عمل کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار