کد خبر: ۲۰۶۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۰ - ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 13
با نزدیک شدن به فصل خرید تعطیلات کریسمس بسیاری از شرکت های فناوری در حال عرضه ابزار جدید برای تسهیل خریدهای آنلاین هستند و مرورگرها نیز از این امر مستثنی نیستند.
به گزارش آی تابناک : شرکت موزیلا عرضه کننده مرورگر فایرفاکس مجموعه ای از افزونه های تازه را به صورت آزمایشی عرضه کرده که خریدکردن در محیط مرورگر فایرفاکس را تسهیل می کنند.

یکی از این افزونه ها، Firefox Price Wise نام دارد و افزودن محصولات محبوب به فهرست خرید را تسهیل می کند. این افزونه با بررسی فهرست خرید هر کاربر در صورت کاهش ناگهانی قیمت یکی از اقلام به علت حراج یا هر چیز دیگر بلافاصله موضوع را به فرد اطلاع می دهد. افزونه یادشده تنها در امریکا قابل استفاده است و با خدمات شرکت های بست بای، ای بی، آمازون، والمارت و هوم دیپوت سازگاری دارد.

افزونه آزمایشی دیگر Email Tabs است که انتخاب اقلام خرید و ارسال لینک های مربوط به آنها را به طور خودکار از طریق جیمیل ممکن می کند. این کار تبادل اطلاعات در مورد محصولات مختلف را تسهیل می کند. این افزونه تنها با جیمیل سازگاری دارد.

هنوز مشخص نیست نسخه نهایی این افزونه ها چه زمانی عرضه می شوند. گفته می شود موزیلا درصدد طراحی و عرضه افزونه های بیشتری با همین هدف تا قبل از پایان سال جاری میلادی است.
منبع : دیجیتال ترندز 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار