کد خبر: ۱۹۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹ - ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 05
با توجه به بروز برخی تخلفات و کلاهبرداری‌ها در حوزه خدمات اینترنتی که مدت‌هاست در کشور باب شده است، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تاکسی اینترنتی به شیوه جدید کلاهبرداری در این حوزه واکنش نشان داد.
به گزارش آی تابناک : با توجه به اینکه اخیراً شاهد برخی کلاهبرداری‌ها در زمینه گرفتن تاکسی اینترنتی هستیم که نهایتا به اخاذی ختم می‌شود، لازم است با مرور این گزارش «شیوه جدید کلاهبرداری با درخواست برای گرفتن تاکسی اینترنتی» در جریان چندوچون این حقه باشید و هرگز برای افراد غریبه از طریق موبایل خود تاکسی اینترنتی سفارش ندهید!

در واکنش به این شیوه جدید کلاهبرداری،‌ یکی از شرکت‌های فعال در این حوزه به پیگیری‌های خبرنگار تسنیم پاسخ داد.

روابط عمومی اسنپ در پیگیری ما درباره «ماجرای درخواست اسنپ برای دیگران و کلاهبرداری‌های احتمالی که از این طریق می‌تواند اتفاق افتد»، گفت: بند یک قوانین و مقررات ما به‌وضوح گفته است اگر به هر دلیلی می‌خواهید با حساب کاربری شخصی خودتان برای دیگران اسنپ بگیرید باید بدانید که استفاده از خدمات اپلیکیشن اسنپ نیازمند ساخت حساب کاربری است؛ به‌یاد داشته باشید که مسئولیت رفتار مسافری که برای او اسنپ می‌گیرید در حین سفرش متوجه شماست.

همچنین در آن بند آمده است: اسنپ امکان پیگیری هویت افرادی که با حساب دیگران درخواست سفر خود را ثبت کردند، ندارد و در صورت بروز هرگونه مشکلی به فرد درخواست‌دهنده مراجعه خواهد شد.

بنابراین لازم است بیش از پیش نسبت به اعمال و رفتارهای خود در برابر هر درخواستی هوشیار باشیم تا عواقب تخلفات احتمالی، دامن‌گیرمان نشود.
منبع : باشگاه خبرنگاران پویا 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار