کد خبر: ۱۹۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۷ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - 2018 September 18
استارت‌آپی موفق به راه اندازی سامانه‌ای شده است که به والدین کمک می‌کند تا بتوانند به راحتی دروس مختلف فرزندشان را بخوانند.
به گزارش آی تابناک : جوانان نخبه در شرکت‌های دانش بنیان و همچنین طرح‌های استارت آپی است که سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شود.

به تازگی یکی از استارت آپ ها موفق به طراحی سامانه‌ای شده‌است که در آن می‌توانید در هر رشته‌ علمی و تخصصی که دوست داشته باشید درس بخوانید و پا به پای فرزند دانش‌آموز خود  به دانسته‌های خود  اضافه کنید.

سامانه ای که شما را همپای فرزندتان می‌کند
این سامانه با هدف کمک به والدینی که نمی‌توانند خود را با فرزندانشان وفق دهند طراحی شده‌ است؛ در آن می‌توانید با محتوای دروس مختلف فرزندان خود که در مدارس می‌خوانند آشنا شوید و  همپای فرزند خود پیش روید.

از جمله ویژگی‌های این سامانه می‌توان به آموزش‌های صوتی و تصویری آن اشاره کرد همچنین هر یک از مباحث درسی که در کلاس مطرح می‌شود تمرین مخصوص خود را دارد و والدین هم می‌توانند با انجام این تمرین‌ها به دانش خود بیفزایند.

دروس دوره‌های مختلف دبستان و دبیرستان در این سامانه وجود دارد و همچنین همه کلاس‌ها و سرفصل‌های مختلف درسی برای آموزش وجود دارند.

این سامانه بستری را فراهم کرده است تا دیگر هیچ یک از والدین  نگرانی بابت تدریس دروس مختلف به فرزندشان نداشته باشند.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار