کد خبر: ۱۹۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۶ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - 2018 September 13
در چند روز اخیر، بعضی از کاربران ایرانی ایکس باکس لایو در اتصال به این شبکه دچار مشکل شده‌اند و این موضوع باعث شده تا شایعه فیلتر شدن این سرویس در شبکه‌های مجازی دست به دست شود، شایعه‌ای که البته بنیاد ملی بازی‌ها آن را رد می‌کند.

به گزارش آی تابناک : در حال حاضر، درصدی از کاربران برای اتصال به شبکه لایو با مشکل خاصی روبرو نیستند و در این بین گروهی تنها با استفاده از وی‌پی‌ان می‌توانند وارد اکانت لایو خود شوند.

طبق اطلاعاتی که از سمت بنیاد ملی بازی‌ها به دیجیاتو رسیده، مشکلات اخیر ایکس باکس لایو منشا داخلی ندارند و مسدود سازی خاصی از داخل کشور روی ای‌پی های ایرانی اعمال نشده است.

ایکس باکس لایو

در تماسی که کاربران ایرانی با پشتیبانی مایکروسافت برقرار کرده‌اند، به نظر می‌رسد این مشکل تنها به ایران محدود نشده و حتی در ایالات متحده نیز برخی از کاربران موفق به ورود به اکانت لایو خود نمی‌شوند. البته قرار نیست این محدودیت‌ها ادامه‌دار باشند و مایکروسافت وعده داده تا مشکلات ذکر شده در مدت کوتاهی به طور کامل رفع شوند.

طی روز‌های اخیر، کاربران ایرانی در اتصال به سرور‌های بازی پابجی موبایل هم با مشکل روبرو شده‌اند، البته طبق اطلاعاتی که از سمت بنیاد ملی‌ بازی‌ها رسیده، این مشکلات از سمت داخل ایجاد نشده‌اند.

آیا مشکل اتصال به ایکس باکس لایو برای شما رفع شده است؟ 

منبع : دیجیاتو 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار