تاریخ انتشار: ۱۴:۰۶ - ۲۲ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 13
توییتر ساعاتی پیش اعلام کرده که اپلیکیشن اندروید خود را دستخوش یک سری تغییرات خواهد کرد. از جمله این تغییرات که انتشارشان از امروز آغاز شده می‌توان به یک نوار ناوبری جدید در انتهای صفحه اشاره نمود.

به گزارش آی تابناک : توییتر می‌گوید که با این نوار ناوبری جدید، سر زدن به قسمت‌های مختلف توییتر به هنگام مطالعه توییت‌ها آسان‌تر از همیشه می‌شود.  همچنین جابجایی میان تب‌های مختلف نیز با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

توییتر

البته همانطور که خودتان می‌توانید حدس بزنید، با اضافه شدن این نوار انتهایی دیگر امکان سوایپ میان تب‌های Home، Search، Notifications و Messages را نخواهید داشت. البته صورت خوش قضیه اینجاست که رنگ نوار ناوبری می‌تواند تغییر کند.

در حالت عادی، آن را به رنگ سفید خواهید دید و هنگام فعال کردن حالت شب این نوار ناوبری به رنگ سرمه‌ای در می‌آید. توجه داشته باشید که انتشار این نوار ناوبری جدید هنوز برای تمام کاربران آغاز نشده و این به‌روزرسانی جزو آپدیت‌هایی نیست که بتوانید از گوگل پلی آن را دریافت کنید.

بنابراین اگر هنوز این نوار جدید را نمی‌بینید، چاره ای نیست جز این که تا انتشار آن از سوی توییتر منتظر بمانید.منبع : فون آرنا 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار