کد خبر: ۱۷۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۱ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 13
جدیدترین شایعات مدعی هستند که اپل در طراحی آیفون های ۲۰۱۹ از پورت یو‌اس‌بی نوع سی استفاده خواهد کرد.

به گزارش آی تابناک : اینطور که به نظر می‌‌رسد، اپل قصد دارد برای تمایل‌ها و گرایشات کاربران گوشی‌های هوشمند اهمیت قائل شود و آیفون های ۲۰۱۹ را به پورت یو اس بی نوع سی مجهز کند. گزارش‌هایی که از منابع چینی به گوش می‌رسند، مدعی هستند که این غول فناوری آمریکایی قصد دارد پشتیبانی از پورت استاندارد گوشی‌های هوشمند را در نسل بعدی آیفون‌های خود قرار دهد.

منابع خبری در بخش فروشنده‌های آی‌سی‌ های آنالوگ به خبرگزاری Digitimes گفته‌اند که اپل در حال اصلاح شارژرها و رابط‌های مرتبط با آن در آیفون های ۲۰۱۹ و آیپدهاست. این کمپانی هنوز هم مراحل اولیه‌ی بازطراحی را طی می‌کند و به همین دلیل نیز پورت‌های یو‌اس‌بی نوع سی را در گوشی‌های آیفون ۲۰۱۸ تعبیه نخواهد کرد.

کمپانی اپل در حال حاضر، از برنامه‌های خود برای تولید آیفون‌های ۲۰۱۸ عقب افتاده و بعید به نظر می‌رسد که این ویژگی در پرچمداران امسال اپل رونمایی شوند.

در این گزارش به نوع طراحی پورت یو‌اس‌بی اشاره‌ای نشده است؛ هنوز نمی‌دانیم که هر دو سر کابل شارژر از نوع یو‌اس‌بی خواهد بود یا اینکه تنها پورت مربوط به اتصال به آداپتور و کامپیوتر از نوع یو‌اس‌بی هستند. این احتمال وجود دارد که پورت اتصال به گوشی همچنان از نوع لایتنینگ باشد و تنها انتهای دیگر کابل به پورت یو‌اس‌بی نوع سی مجهز شود؛ چراکه با این سبک طراحی، پشتیبانی از سایر لوازم‌ جانبی اپل نیز امکان‌پذیر می‌شود.

منبع : جی اس ام آرنا 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار