کد خبر: ۱۵۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۳ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 10
حوالی مرداد ماه امسال بود که عرضه اندروید اوریو برای گوشی اچ‌تی‌سی U Ultra تایید شد. خوشبختانه کمپانی تایوانی به قول خود عمل کرده و جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید را به صورت رسمی منتشر کرده است.

به گزارش آی تابناک : حوالی مرداد ماه امسال بود که عرضه اندروید اوریو برای گوشی اچ‌تی‌سی U Ultra تایید شد. خوشبختانه کمپانی تایوانی به قول خود عمل کرده و جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید را به صورت رسمی منتشر کرده است.

این به‌روزرسانی هم‌اکنون برای کاربران این گجت در کشورهای تایوان، هند و ایتالیا منتشر شده و به این ترتیب اندروید اوریو به گوشیاچ‌تی‌سی U Ultra قدم نهاده است. به‌روزرسانی فوق، فرم‌ور این دستگاه‌ها را به ورژن جدید ۲.۱۹.۴۰۰.۱ تغییر داد. البته بعضی از کاربران گزارش داده‌اند که نسخه جدید فرم‌ور دستگاه‌شان به ۲.۱۹.۷۰۹.۲ تغییر یافته است. باید اشاره کنیم که پکیج ورژن نخست حجمی معادل ۱.۳۲ گیگابایت داشته اما این مقدار برای فرم‌ور دوم به ۱.۵۸ گیگابایت می‌رسد.

به نظر می‌رسد که پچ امنیتی اندروید در این بسته به‌روزرسانی، سطح مربوط به ماه ژانویه را داشته باشد. متاسفانه لیست تغییرات صورت گرفته بسیار مبهم بوده و همه چیز تحت تاثیر ارتقای سیستم‌عامل به اندروید اوریو پنهان شده است. با این همه عبارت "system enhancements” که به معنای بهبودهای سیستمی بوده، به تنهایی نکته مثبتی محسوب شده و راضی کننده است.

اگر شما هم یکی از کاربران این گوشی هستید، پیشنهاد می‌کنیم که وجود این به‌روزرسانی را با مراجعه به بخش تنظیمات بررسی کرده و تجربه خود را در قسمت نظرات این مطلب با ما در میان بگذارید.

منبع : جی اس ام آرنا 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار