کد خبر: ۱۴۶۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۷ - ۲۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 10
مدیر بخش موبایل سامسونگ موبایل تایید کرده که این کمپانی کره‌ای نسل جدید پرچمدارش یا همان گلکسی اس ۹ را در جریان MWC 2018 رونمایی خواهد کرد.

به گزارش آی تابناک : دی جی کُه، مدیر سامسونگ موبایل تایید کرده که کمپانی‌ کره‌ای نسل جدید گوشی‌هوشمند پرچمدارش یا همان گلکسی اس ۹ را در جریان برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلونا رونمایی خواهد کرد. کُه در جریان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ در CES 2018 اعلام کرد که گلکسی اس ۹ در MWC 20188 رونمایی خواهد شد.

پیش از آغاز برگزاری CES 2018 شماری از شایعات نشان از این داشت که این کمپانی نسل جدید گوشی‌هوشمند خود را در جریان CES 2018‌ رونمایی خواهد کرد، حال آنکه چنین نشد و دی جی کُه، مدیرعامل سامسونگ اعلام کرد که قرار است سامسونگ گوشی‌هوشمندش را در بارسلونا رونمایی کند. سامسونگ پس از رونمایی گلکسی اس ۹ در بارسلونا، فروش این گوشی را یک ماه بعد و در جریان ماه مارس آغاز خواهد کرد.

کُه همچنین به این نکته اشاره کرد که در نظر دارد تا اولین گوشی هوشمند تا شدنی خود را سال آینده‌ی میلادی راهی بازار کند. مدیر سامسونگ اعلام کرده که UX بزرگ‌ترین چالش برای سامسونگ به منظور تجاری سازی گوشی‌هوشمند تاشو است. این کمپانی سال گذشته نیز اعلام کرده بود که امسال نسل جدید گوشی‌هوشمندش را راهی بازار خواهد کرد.

سامسونگ در نظر دارد تا تولید گوشی‌هوشمند تاشدنی خود را اواخر سال جاری میلادی آغاز کرده و این گوشی را از سال آینده راهی بازار کند. سامسونگ همچنین در نظر دارد تا نسخه‌ی جدید دستیار صوتی هوشمندش یا همان بیکسبی ۲.۰ را امسال منتشر کند. ضمنا بنابر هدف‌گذاری سامسونگ، این کمپانی در نظر دارد تا سال ۲۰۲۰ میلادی، بیکسبی را در تمام محصولات سامسونگ پشتیبانی کند. یکی از آخرین اطلاعات ارائه شده در مورد گلکسی اس ۹ نشان از این دارد که این محصول اولین گوشی‌هوشمند با بهره‌گیری از حافظه‌ی داخلی ۵۱۲ گیگابایتی خواهد بود.
منبع : ZDNET 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار