کد خبر: ۱۳۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 04
با آپدیت به آخرین نسخه اپلیکیشن های محبوب Movies & TV و photos در آخرین نسخه ویندوز ۱۰ با نسخه ۱۷۰۹ از قابلیت های جذاب و منحصر به فرد ویرایش ویدیو بهره مند شوید

با دانلود آخرین نسخه Movies & TV و Photos قابلیت ویرایش فیلم را دریافت کنید.

به گزارش آی تابناک: با آپدیت به آخرین نسخه اپلیکیشن های محبوب Movies & TV و photos در آخرین نسخه ویندوز ۱۰ با نسخه ۱۷۰۹ از قابلیت های جذاب و منحصر به فرد ویرایش ویدیو بهره مند شوید. با کلیک بروی علامت قلم در برنامه Movies & TV منوی ویرایش ویدیو باز می شود که شما می توانید از آن استفاده نمایید. این قابلیت های به ترتیب عبارتند از:
  • Trim برای بریدن قسمتی از فیلم
  • Draw برای نوشتن متن روی ویدیو و همچنین استفاده از قابلیت Anchor در آن که به شما اجازه می دهد متن نوشته شده با قلم را به آبجکت متحرک خود وصل کنید و به کمک هوش مصنوعی از حرکت آن به همراه شی متحرک لذت ببرید! (برای مثال در ویدیوی فوتبال خطی دور یک فوتبالیست بکشید و نام آن را در بالای سرش بنویسید و سپس با آنکر(لنگر) آن را به بازیکن وصل کنید. می بینید که بعد از اجرای ویدیوی نام بازیکن همراه بازیکن در صحنه حرکت می کند. چیزی که پیشتر در بازی هایی نظیر فیفا دیده بودیم!)
  • Create slow motion video برای ایجاد صحنه های آهسته
  • Save photo from video برای عکس گرفتن از لحظه های مورد نظر در ویدیو
استفاده از این سرویس های فوق العاده و رایگان در ویندوز ۱۰ به تمامی کاربران پیشنهاد می شود. برای استفاده از این سرویس ها کافیست وارد مایکروسافت استور شوید و گزینه Get Update را از منوی … برنامه و زیر منوی Downloads and updates انتخاب نمایید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار