کد خبر: ۱۳۰۶۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۸ - ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 07
ریزر فون، اولین اسمارتفون مخصوص گیمینگ با نمایشگر 120hz چندی است که رونمایی شده است، اما این گوشی هوشمند چه زمانی رسماً عرضه خواهد شد؟ قیمت آن چقدر است؟

قیمت و زمان عرضه ریزرفون اعلام شد

به گزارش آی تابناک: ریزر فون، اولین اسمارتفون مخصوص گیمینگ با نمایشگر 120hz چندی است که رونمایی شده است، اما این گوشی هوشمند چه زمانی رسماً عرضه خواهد شد؟ قیمت آن چقدر است؟
ریزر فون 700 دلار (حدود 2.8 میلیون تومان) در آمریکا و 595 پوند (حدود 3.2 میلیون تومان) در بریتانیا قیمت‌گذاری شده است. ریزر هنوز قیمت رسمی این گوشی در دیگر نقاط جهان را اعلام نکرده است اما انتظار می‌رود این قیمت حدود 700 یورو (حدود 3.2 میلیون تومان) در اروپا باشد.
تاریخ عرضه رسمی این گوشی، جمعه 17 نوامبر (26 آبان) اعلام‌شده است.

قیمت و زمان عرضه ریزرفون اعلام شد

در مورد نحوه خرید آن چطور؟ در ایالات‌متحده ریزر فون در وب‌سایت رسمی این شرکت، وب‌سایت آمازون و مایکروسافت استورهای منتخب عرضه خواهد شد. هیچ‌کدام از کمپانی‌های ارتباطی در عرضه این گوشی شراکت نخواهند کرد و 700 دلار پرداخت‌شده توسط مشتری صرفاً به گوشی تعلق دارد. بااین‌حال ریزر فون قادر به کار با AT&T و T-Mobile است اما به نظر می‌آید امکان فعالیت با اپراتورهای Verizon و Sprint را نخواهد داشت. بااین‌حال در بریتانیا می‌توانید ریزرفون را با همراهی 3 اپراتور تهیه کنید.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار