کد خبر: ۱۲۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۸ - ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 10
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی نسبت به خبر مربوط به آزار مسافر یکی از سرویس‌دهندگان تاکسی آنلاین واکنش نشان داد و نوشت: ایجاد فضای امن برای سفرهای شهری باید به اولویت کسب و کارهای نوپا تبدیل شود.
به گزارش آی تابناک : محمدجواد آذری جهرمی روز سه شنبه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: خبر مربوط به آزار مسافر یکی از سرویس‌دهندگان تاکسی آنلاین تاسف برانگیز است.

وزیرارتباطات افزود: طبیعی است که تا مشخص شدن وضعیت پرونده، قضاوت درباره جزییات آن صحیح نیست اما نکته مهم این است که کسب و کارهای نوپای این عرصه فرصت مناسبی برای بهبود فضای نامناسب حمل ونقل شهری دارند .
آذری جهرمی ادامه داد: استقبال مردم از این خدمات هم نشان دهنده فضای مساعد رشد این کسب و کارهای آنلاین است.
وی تاکید کرد: در این مسیر رشد اما مراقبت شرکت ها از اعتماد کاربران و محافظت از اطلاعات شخصی آنان ضروری است.
وزیر ارتباطات نوشت: مردم به کسب و کارهای نوپا اعتماد دارند و با اطمینان از خدمات آنها استفاده می کنند لذا حفاظت از این سرمایه اعتمادعمومی و لحاظ کردن روال های قانونی برای به خدمت گرفتن افراد مناسب و ایجاد فضای امن برای سفرهای شهری باید به اولویت تبدیل شود.
آذری جهرمی ادامه داد: کسب و کارهای نوپای ایرانی اگر می خواهند به الگویی از خدمات مناسب تبدیل شوند باید ضریب و احتمال خطا را به حداقل برسانند و تجربه اتفاق های نامناسب و اشتباه های سرویس های مشابه در دیگر کشورها را مد نظر داشته باشند.
چندی پیش رسانه ها از دستگیری راننده خودروی یکی از شرکت های تاکسی اینترنتی خبر دادند که پس از استعمال مواد مخدر پیش از سوار کردن مسافر زن، وی را مورد آزاد و اذیت قرار داده بود؛ پرونده این حادثه در محاکم قضایی در دست بررسی است.


منبع : ایرنا 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار