کد خبر: ۱۱۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۱ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - 2017 September 11
سامسونگ در آخرین تلاش های خود دست به تولید تلویزیون‌هایی زده است که مانند یک اثر هنری دارای قاب هستند و در واقع می توان گفت این تلویزیون یک قاب است که شما از طریق آن برنامه مورد نظر را مشاهده می کنید.

به گزارش آی تابناک، بدون شک همه شما برای قاب کردن عکس های خود به سراغ یک نجاری رفته اید و عکس مورد نظر را قاب کرده اید و به دیوار زده اید. 

تلویزیون در قالب یک اثر هنری

حالا فرض کنید اگر به جای عکسی که بر روی دیوار درون قاب است تلویزیون شما درون قاب باشد چه زیبایی خواهد داشت. 

بعد از آخرین تلاش های اپل در عرضه تلویزیون‌ها و صفحه نمایش های فوق هوشمند، حالا نوبت به سامسونگ رسیده است که خود نمایی کند و تلاش های خود را در ظاهری بسیار زیبا در قالب یک اثر هنری عرضه کند.

آخرین محصول سامسونگ، تلویزیون سامسونگ دارای صفحه نمایشی تخت است. و کیفیت این صفحه نمایش نیز ۴K HDR است که دارای قابی مثل فریم دور قاب عکس است و هم چنین این قاب دارای خاصیت هیبریدی است. 

هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با قیمت این قاب عرضه نشده است اما بدون شک این تلویزیون قیمت ارزانی نخواهد داشت.

سامسونگ هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با ابعاد و سایز و نسبت صفحه نمایش به بدنه را در رابطه با این تلویزیون منتشر نکرده است ولی به نظر می رسد که این تلویزیون ۶۵ اینچ باشد که برای یک اتاق نشیمن با ابعاد نسبتاً بزرگ مناسب باشد.

تلویزیون در قالب یک اثر هنری

 بدون شک این تلویزیون مناسب برای چسباندن به دیوار است و نمی‌توان آن را بر روی میز قرار داد.

وقتی تلویزیون خاموش می شود کاربر می تواند از ۱۰۰ تصویر به صورت پیش فرض استفاده کند و تلویزیون خود را به یک قاب و یا اثر هنری تبدیل کند و هر تصویری را که دوست دارد بر روی صفحه تلویزیون خود به نمایش بگذارد.

 هنگامی که تلویزیون خاموش می شود از برق برای نمایش دادن تصویر ها استفاده نمی شود و در تلویزیون پنلی قرار دارد که در صورت خاموش شدن تلویزیون دستگاه از آن پنل برای نمایش تصاویر استفاده می کند تا مصرف انرژی کمتر شود.

تلویزیون در قالب یک اثر هنری

بدون شک این تلویزیون محصولی منحصر به فرد است و در صورت عرضه به بازار طرفدار های بسیار زیادی پیدا می کند.

 سال ها پیش کمپانی ال جی یک تلویزیون ۵۵ اینچی با عنوان OLED Gallery منتشر کرد که قیمتی حدود ۷۵۰۰ دلار داشت. پس اگر بخواهیم قیمت این تلویزیون هنری سامسونگ را حدس بزنیم باید چیزی بیشتر از ۷۵۰۰ دلار را در نظر بگیریم.

پایان پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار