کد خبر: ۱۰۵۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 09
شرکت خدمات مالی چندملیتی آمریکا (فیدلیتی)، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا از وبسایتش برای مشاهده بیت کوین و سایر ارز های مرزپایه موجود خود از طریق Coinbase (ارائه دهنده کیف پول مجازی) استفاده کنند.

به گزارش آی تابناک، قابلیت مشاهده بیت کوین و سایر ارز های مرزپایه موجود خود از طریق  Coinbase  توسط شرکت خدمات مالی فیدلیتی ، که قبلا توسط کارکنان مدیریت مالی بوستون مورد آزمایش قرار گرفته بود، نمونه ای برای یک شرکت خدمات مالی معتبر برای ورود به بازار ارز مرزپایه است.

از روز چهارشنبه، بیشتر مشتریان Fidelity قادر خواهند بود به  Coinbase، یکی از بزرگترین مبادلات اوراق بهادار در ایالات متحده بپیوندند و اجازه دهند تا مدیریت این صندوق را با اطلاعات مربوط به سهام خود تأمین کنند.

این شرکت اعلام کرد که قصد دارد بیشتر درباره ارزهای دیجیتالی که همچون  Bitcoin که قدیمی ترین و با ارزش ترین این دارایی هاست، گسترش یافته و بیشتر بیاموزد.

قابلیت مشاهده بیت کوین توسط شرکت فیدلیتی

Coinbase  کاربران را قادر می سازد تا بیت کوین را خرید و فروش کنند و همچنین "اتریوم ولیت کوین" را به عنوان ارزهای مجازی رقیب بیت کوین به ثبت برسانند.

به گفته هادلی استرن، معاون ارشد و مدیرعامل  شرکت Fidelity Labs، "واحد نوآوری این شرکت یک تجربه در روحیه یادگیری این دارایی های رمزنگاری شده است و چگونگی برقراری ارتباط با آن را به مشتریان ما می آموزد" .

در روز سه شنبه بیت کوین رکورد زد و یک واحد بیت کوین با بیش از 3400 دلار در Coinbase معامله شد.

بسیاری از موسسات مالی بزرگ در سراسر جهان در طول دو سال گذشته سرمایه گذاری کرده اند و به این ترتیب می توانند به کاهش هزینه ها و ساده سازی برخی از فرایندهای  Blockchain کمک کنند.

با این حال، اکثر شرکت های تأسیس شده مالی از همکاری خود با بیت کوین و بورس اوراق بهادار خودداری کرده اند، زیرا این بخش عمدتا غیرقابل کنترل است.

شرکت سرمایه‌گذاری فیدلیتی در سال ۱۹۴۶ توسط ادوارد جانسون تاسیس شد و در حال حاضر با در اختیار داشتن بیش از ۲۰ میلیون سرمایه‌گذار، سرمایه تحت مدیریت آن بالغ بر ۴ تریلیون دلار برآورد می‌گردد.

آبیگیل جانسون، مدیر اجرایی Fidelity، قصد شرکت برای راه اندازی ادغام Coinbase در یک کنفرانس صنعت در ماه مه را اعلام کرد.

پایان پیام/ سلیمانی فر


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار