کد خبر: ۱۰۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۸ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 08
پیش سفارش قابلیت جدید سامانه سفارش آنلاین غذای اسنپ‌فود است که به تازگی رونمایی شده است.

به گزارش آی تابناک : اسنپ فود که به تازگی در بین کسب و کارهای آنلاین توجه زیادی را به خود جلب کرده است، اسنپ فود علاوه بر امکان افزودن آدرس‌های منتخب از اسنپ به آدرس‌های اسنپ‌فود، در راستای ساده‌تر کردن هرچه بیشتر سفارش آنلاین غذا یک ویژگی جدید به نام «پیش سفارش» را  به صورت آزمایشی در دسترس کاربران قرار داده است.

پیش از این بسیاری از کاربران مایل بودند امکان پیش سفارش غذای فردای خود را از روز قبل داشته باشند تا برای سفارش غذای روز بعد خود راحت‌تر و با فرصت بیشتری اقدام نمایند. هم اکنون اسنپ فود (زودفود) که به عنوان اولین سامانه سفارش آنلاین غذا در ایران فعالیت خود را از هشت سال پیش آغاز کرده است ویژگی پیش سفارش را برای اولین بار در ایران رو نمایی کرده است.

کاربران با استفاده از «پیش سفارش» اسنپ‌فود می‌توانند غذای خود را از قبل سفارش دهند و نگران فراموش کردن ثبت به موقع سفارش غذا نباشند. همچنین با اضافه شدن این ویژگی، کاربران قادر خواهند بود غذای خود را به سادگی در زمان دلخواه خود در آینده تحویل بگیرند. اسنپ‌فود در حال حاضر این امکان را برای کاربران وفادار و برگزیده خود فعال کرده است و پیش‌بینی می‌شود به زودی استفاده از این ویژگی در اختیار همه کاربران اسنپ‌فود قرار خواهد گرفت.

همین حالا امتحان کنید

منبع : زومیت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار