تاریخ انتشار: ۰۹:۳۶ - ۲۶ تير ۱۳۹۶ - 2017 July 17
یکی از ساده ترین روش های یافتن استیکر های جالب و جدید این است که ببینیم دوستانمان چه استیکر جدیدی برایمان ارسال می کنند، روی استیکر ارسالی آنها تپ کنیم و در نهایت با فشار دادن دکمه Add Stickers استیکر مذکور را به لیست استیکر هایمان اضافه کنیم. در این مطلب برای شما از روش هایی خواهیم گفت که فارغ از روش پیش پا افتاده قبلی کمی بدیع بوده و بدین وسیله خواهید توانست استیکر های دست اول و جدید را در اختیار داشته باشید.
به گزارش آی تابناک : این روز‌ها خیلی واضح است که تلگرام به ابزار تعاملی و گفتگوی کاربران فراسی زبان در آمده و تقریبا همه افرادی که از تلفن‌های همراه هوشمند بهره می‌برند از این اپ یا بهتر بگوییم پلتفرم ارتباطی بهره می‌برند.

خوشبختانه ارسال استیکر‌ها در کنار استفاده از شکلک ها از مرسوم ترین روش‌های ارتباطی میان کاربران در تلگرام به حساب می‌آید.
 
یکی از ساده ترین روش‌های یافتن استیکر‌های جالب و جدید این است که ببینیم دوستانمان چه استیکر جدیدی برایمان ارسال می‌کنند، روی استیکر ارسالی آنها تپ کنیم و در نهایت با فشار دادن دکمه Add Stickers استیکر مذکور را به لیست استیکر‌هایمان اضافه کنیم. در این مطلب برای شما از روش‌هایی خواهیم گفت که فارغ از روش پیش پا افتاده قبلی کمی‌بدیع بوده و بدین وسیله خواهید توانست استیکر‌های دست اول و جدید را در اختیار داشته باشید.

استیکر‌های جدید‌ تلگرام در اپ دسکتاپ!

احتمالا از تیتر متوجه شده اید، تنها کافی است که اپ ویندوزی تلگرام را نصب کنید و پس از راه اندازی خواهید توانست با کلیک روی قسمت استیکر و پیدا کردن آیکون شعله مانند پایین که معمولا یک عدد آبی رنگ هم در کنارش دارد لیست استیکر‌های جدید را ببینید و هر کدام را که تمایل داشتید نصب کنید.
 
 
استیکر تلگرام   
توجه کنید که این روش ساده ترین روش نصب برای دسترسی به جدید ترین استکر‌های اصیل و با کیفیت تلگرام است.

استفاده از ربات besttelegramstickersbot

ربات فوق می‌تواند به آسانی با دسته بندی ارزشمندی که در اختیار دارد راهنمای شما در دستیابی به برترین استیکر‌ها باشد. تنها کافی است ربات را از این لینک باز کرده یا در تلگرام این @besttelegramstickersbot را تایپ کرده و سپس وارد ربات شوید در ادامه با اشاره روی دکمه /Start می‌توانید به لیست بروز شده استیکر‌ها دسترسی داشته باشید.
 
 
استیکر تلگرام
 
دانلود استیکر از سایت stickergram.ru

سایت‌ها و منایع زیادی در اینترنت برای دانلود استیکر وجود دارند، یکی از برترین و کاملترین آنها سایت استیکرگرام است. با ورود به آن می‌توانید در میان انبوه استیکر‌ها جستجو کرده و هر کدام را خواستید روی تلگرام خودتان نصب کنید.
 
 
استیکر تلگرام
 
خودتان استیکر بسازید!

اگر از استکر‌های مرسوم زیاد خوشتان نمی‌آید می‌توانید خودتان دست به کار شوید. در ربات معروف و شناخته شده  @stickers به آسانی می‌توانید با تصاویر دلخواهتان استیکر اختصاصی بسازید!


منبع : نت نوشت 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
فیلم
جدیدترین اخبار